Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie wiem czy mam rzut i czy zgłosić się do lekarza.
#1
Mam 16 lat, pierwszy rzut mialam w czerwcu 2019 roku, przyjmuje tecfidere od konca wrzesnia. Normalnie nie mialam zadnych objawow, nie liczac takich jak bole glowy czy chwilowe dretwienia, mrowienia. Od niedzieli 9.02 tego roku (2020) pierwszy raz dostalam bardzo dziwne uczucie w okolicach lokcia. Najpierw czulam jakby ciecz rozlewala mi sie pod skora potem nie czulam pierwszej wartwy skory. Po max 5minutach przeszlo. Nie zwrocilabym na to uwagi, gdyby nie fakt, ze wieczorem znowu sie powtorzylo i powtarzalo przez caly tydzien srednio 2 razy dziennie. Dzisiaj jest niedziela (23.02) i uczucie nie dosc ze od rana wystapilo z 4 razy, mam wrazenie, ze nie do konca ustapilo i nadal czuje - a raczej nie czuje lekko gornej warstwy skory w okolicach lokcia oraz mam wrazenie ze lewa dlon jest slabsza. Nie wiem czy mam sie jutro zglosic do szpitala i czy moze byc to rzut Smutny
Odpowiedz
#2
Idź do neuro koniecznie, jeśli takiego objawu nie miałaś wcześniej to może być rzut


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
Kiki idz do lekarza niech cie zbada i oceni czy to rzut
Odpowiedz
#4
(23-02-2020, 18:37)hela napisał(a): Idź do neuro koniecznie, jeśli takiego objawu nie miałaś wcześniej to może być rzut


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dokładnie, jeśli to nowy objaw, który nie ustępuje to lepiej żeby lekarz to zbadał, najlepiej ten, który Cię prowadzi, sam zdecyduje. Ja ostatnio odczuwam stare objawy, ale to po wysiłku fizycznym i teraz mam najgorszy okres, zawsze w tym okresie przesilenia miałam rzuty, a od kiedy jestem na Tec to odczuwam pogorszenie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości