Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
oslabione nogi, kurcze palcow
#1
Czesc,
Chcialbym was prosic o porade, od okolo dwoch tygodni, czuje dosc mocne oslabienie ogranizmu, uczucie nudnosci, uczucie zmeczonych nog i rak, w prawej rece dodatkowo mam skurcze palcow jak cos niewygodnie zlapie. Dwa lata temu mialem rzut w momencie gdy dostawalem skurczu w prawej rece i na prawej czesci twarzy, ale to dzialo sie samoczynnie, a tu skurcze pojawiaja sie jak cos zle chwyce. Pogoda jest kiepska i zastanawiam sie czy to nie wina pogody.
Odpowiedz
#2
Moze to byc zwykle przemeczenie albo rzut
Dzwon do neurologa
Odpowiedz
#3
(02-03-2020, 16:41)darekmarek napisał(a): Czesc,
Chcialbym was prosic o porade, od okolo dwoch tygodni, czuje dosc mocne oslabienie ogranizmu, uczucie nudnosci, uczucie zmeczonych nog i rak, w prawej rece dodatkowo mam skurcze palcow jak cos niewygodnie zlapie. Dwa lata temu mialem rzut w momencie gdy dostawalem skurczu w prawej rece i na prawej czesci twarzy, ale to dzialo sie samoczynnie, a tu skurcze pojawiaja sie jak cos zle chwyce. Pogoda jest kiepska i zastanawiam sie czy to nie wina pogody.
Ja w czasie przesilenia wiosennego i jesiennego zawsze miałam rzuty. Od kiedy się leczę to odczuwam dość spore pogorszenie, ale bez rzutu
Odpowiedz
#4
Na mnie te zmiany pogody żle wpływają. Brak sił w nogach,ścierpniete stopy. Ale ja mam Ppsm .
Odpowiedz
#5
Ja też miewam skurcze w momentach osłabienia. Biorę wtedy więcej magnezinu
Odpowiedz
#6
Zadzwoń do neurologa, ale obstawiam pogodę, jest okropnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości