Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień dobry
#1
Nie doczytałem ale chyba jestem jedynym zdrowym na forum, moja Żona choruje od 2010 roku, zaczęło się od zapalenia nerwu wzrokowego, drugi rzut - problem z chodzeniem, leczenie avonexem i ciągła walka o następny dzień. Dobrze że w końcu jest forum SM które funkcjonuje i mam nadzieję że nie będzie tu ruch Uśmiech
Odpowiedz
#2
Witaj konkon ☺Cieszymy się ze do Nas dołączyles . Forum istnieje dopiero kilka miesięcy ale mam nadzieje ze rozwinie się jeszcze bardziej i będzie coraz więcej nowych użytkowników, zarówno chorych na SM jak ich rodzin. W miarę możliwości staramy się służyć pomocą i dobra rada ☺
Odpowiedz
#3
Cześć konkon Uśmiech Fajny nick Uśmiech
Odpowiedz
#4
szczerze mówiąc ciężko jest znaleźć "żywe" forum, tym bardziej niejako sm pchnęło nas do wyjazdu z Polski, dobrze jest wiedzieć czy coś się w tym temacie zmieniło i jest to dla nas niezastąpiona kopalnia wiedzy Uśmiech
Odpowiedz
#5
Witaj. A gdzie Was wywiało?
Odpowiedz
#6
do Norwegii, 4 lata temu, mieszkamy koło Oslo
Odpowiedz
#7
Cześć Konkon. Tylko Twojej żonie pozazdrościć takiego fajnego Męża, który się tak angażuje Uśmiech Oczywiście mówię o pozytywnej zazdrości! Uśmiech PS Norwegia jest przepiękna!
Odpowiedz
#8
Konkon jeżeli to nie problem to ciekawi mnie i pewnie też innych jak jest z dostępem do leczenia w Norwegii. Możesz założyć nowy wątek w dziale Leczenie i opisać jak wygląda kwalifikacja, dostęp do leków. Może komuś się przydadzą te informacje.
Odpowiedz
#9
Cześć Konkon Uśmiech Super ze do Nas dołączyłes.Pozdrowienia dla żony Uśmiech Ma wielkie szczęście, że Ciebie ma i jesteś tak zaangażowany.
Odpowiedz
#10
witam raz jeszcze, mały opis co do leczenia tutaj jest zamieszczony w dziale leczenie, bardzo dużo jest tu przydatnych informacji Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości