Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bol oka jak przy PZNW, ale widze dobrze, czy to rzut?
#1
Czesc wszystkim,

Chcialabym sie zapytac, czy z moim objawem powinnam zglosic sie do szpitala.

Trzeci dzien boli mnie oko przy poruszaniu, tak jak przy PZNW, ale wzrok mi sie nie pogorszyl. Dzisiaj CHYBA mnie boli mniej. Ktos tak mial i moze mi polecic co zrobic i co lekarze robia w takich wypadkach? Uśmiech  Jakos tak ciezko mi sie decyduje co jest rzutem a co nie i mozliwe, ze to po prostu niskie cisnienie czy co hahha

Pozdrawiam wszystkich!
Odpowiedz
#2
Wiesz co mnie bola oczy przy poruszaniu jak jestem mega zmeczona
Ale napisze ci tak kiedys mialam podobnie i poszlam z tym bolem do okulisty.
Wtedy nie mialam postawionej diagnozy sm
Okulistka mnie badala dlugo co troche mnie zdziwilo. Zadawala mnostwo pytan.
Dala steryd w masci i powiedziala ze jak nie minie po dwoch dniach mam do niej na odzial okulistyczny przyjechac
Widzialam dobrze ale oczy bolaly byly takie wrazliwe na slonce tez
Masc pomogla
Nie wiem czy to bylo wtedy pznw ale podejrzewam ze tak
Wydaje mi sie ze warto pogadac z lekarzem
Odpowiedz
#3
Ok! Dzieki! Mysle, ze jutro w takim razie sie przejde do szpitala. Juz mialam PZNW 9 lat temu, ale wtedy to bylam prawie slepa na jedno oko dlatego nie wiem jak ugryzc, gdy sie dobrze widzi.
Odpowiedz
#4
Ja miewałam takie bóle oczu, ale to było po PZNW, nawet parę miesięcy po. Okulistka zapisała mi na to krople z przeciwbólowym i przeciwzapalnym diklofenakiem i to zadziałało dobrze.
To nie było PZNW, bo nie miałam pogorszenia wzroku. Ten ból nie był jakiś mega, raczej po prostu wkurzający. Przy czym to były raczej pozostałości PZNW.
Odpowiedz
#5
(26-05-2020, 10:29)maarta napisał(a): Czesc wszystkim,

Chcialabym sie zapytac, czy z moim objawem powinnam zglosic sie do szpitala.

Trzeci dzien boli mnie oko przy poruszaniu, tak jak przy PZNW, ale wzrok mi sie nie pogorszyl. Dzisiaj CHYBA mnie boli mniej. Ktos tak mial i moze mi polecic co zrobic i co lekarze robia w takich wypadkach? Uśmiech  Jakos tak ciezko mi sie decyduje co jest rzutem a co nie i mozliwe, ze to po prostu niskie cisnienie czy co hahha

Pozdrawiam wszystkich!
HejUśmiech
Nie wydaje mi sie zeby byl to rzut. Byc moze oslabienie, stres lub zmeczenie jest tu powodem. Ja miewam bole i przy poruszaniu i za okiem wlasnie w chwilach oslabienia organizmu. Odpocznij zrelaksuj sie i obserwuj czy jest poprawa. Jesli nie a pojawi sie gorsze widzenie to wtedy udalabym sie do lekarza. Uśmiech
Odpowiedz
#6
Dzieki wszystkim za odpowiedzi, w rezultacie nie poszlam do lekarza, bo mi bardzo szybko zaczelo przechodzic, teraz to tylko leciutko to oko czuje i stwierdzilam, ze nie ma potrzeby z tym nigdzie isc Oczko
Odpowiedz
#7
Miałam takie coś też przed diagnoza. Okulista powiedział, że to przemęczenie oka. Żeby troszkę wyluzować i przeszło. Teraz miałam ciężki tydzień w pracy. Więcej pracy i więcej na głowie i oko też pobolewa ale wiem, że już jutro listeczek i odpocznę wyspie się i będzie dobrze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości