Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kladribina, Azatiopryna, lekarz podkarpacie
#1
Smutek 
Witam, 
Moja mama od kilku lat choruje na SM. Teraz zaproponowano jej zastrzyki Kladribinę lub Azatioprynę, wiązałoby się to z pobytem w szpitalu. Czy ktoś stosował te leki? Jakie były efekty? Skutki uboczne? Lekarz powiedział, że mogą pomóc ale istnieje też ryzyko pogorszenia. Obecnie mama porusza się z podparciem ale często chodzenie sprawia jej trudność. 
Mam również pytanie czy ktoś poleciłby dobrego neurologa w województwie podkarpackim? 
Dziękuję z góry za pomoc
Odpowiedz
#2
(27-05-2020, 10:30)Nikola17 napisał(a): Witam, 
Moja mama od kilku lat choruje na SM. Teraz zaproponowano jej zastrzyki Kladribinę lub Azatioprynę, wiązałoby się to z pobytem w szpitalu. Czy ktoś stosował te leki? Jakie były efekty? Skutki uboczne? Lekarz powiedział, że mogą pomóc ale istnieje też ryzyko pogorszenia. Obecnie mama porusza się z podparciem ale często chodzenie sprawia jej trudność. 
Mam również pytanie czy ktoś poleciłby dobrego neurologa w województwie podkarpackim? 
Dziękuję z góry za pomoc
 Witaj. Przeszukaj dobrze forum bo o kladrybinie były tematy, tylko może pod nazwą też mavenclad chyba. O tym drugim Azo... nie pamiętam żeby coś było tutaj, ale może się mylę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości