Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apel do moderatorek!
#1
Moderatorko Moniko!
Moderatorko Joanno!
Czy Wy zaglądacie czasem na to forum? W wątkach mnożą się spamy, których nikt nie usuwa. I to ciągle ten sam spamer przez nikogo nie niepokojony...
Mogłybyście też zająć stanowisko w sprawie tych przepychanek, co tu ostatnio były. Byłam kiedyś moderatorką na forum i nie lubiłam wtrącać się do takich spraw, bo potem oskarżenia przenoszą się czasem na moderację, ale wiem też, że stanowisko moderacji działa zwykle chłodząco na rozgrzane głowy i ucina takie awantury. To poniekąd Wasze forum, przez Was założone, więc możecie jasno określić, co tu będzie tolerowane, a co nie.
Odpowiedz
#2
bellanna dziękujemy za uwagę Oczko , obiecujemy, że zajmiemy się forum, Obie w ostatnim czasie miałyśmy natłok różnych innych obowiązków, spraw i nie byłyśmy w stanie wszystkiego ogarnąć same ale spokojnie, powoli wraca wszystko do normy ...Oczko pozdrawiam Wszystkich bardzo ciepło i serdecznie Uśmiech
Odpowiedz
#3
Bardzo przepraszamy. Sytuacja zostanie już trwale poprawiona. Kilka słów wyjaśnienia więcej: http://stwardnienierozsiane.info/forum/s...p?tid=2558
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości