Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie się leczyć - Wrocław/Kraków
#1
Hej, czy jest ktoś z Wrocławia/ Krakowa i mógłby polecić jakiegoś neurologa, który przyjmuje prywatnie i zna się na programach lekowych? Bardzo zależy mi na leczeniu Ocrevusem, ale wielu lekarzy mówi, że to lek II linii i nie mogę być nim leczona od początku. Do tej pory się nie leczyłam, mam 22 lata. Dziękuję za każdą pomoc.
Odpowiedz
#2
Hej, a dlaczego akurat ocrevus?

Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt u dr Marony, a leczenie rozpoczynam w szpitalu Rydygiera (Kraków).
Odpowiedz
#3
Program zaczynałam u doktora Mielcarka, w szpitalu wojskowym we Wrocławiu. Wg mnie miał dużą wiedzę o SM. Nie wiem, czy przyjmuje prywatnie. Musialabys się rozeznać. Ocrewus jest w programie pierwotnie postępującej postaci SM.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#4
(15-05-2021, 19:00)Kisieliciastka napisał(a): Hej, a dlaczego akurat ocrevus?

Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt u dr Marony, a leczenie rozpoczynam w szpitalu Rydygiera (Kraków).
Mój neurolog stwierdził, że lek z p/monoklonalnymi skierowanymi przeciwko limfocytom B, które wytwarzają przeciwciała przeciwko osłonce mielinowej będzie dla mnie odpowiednim lekiem, ponieważ moja postać jest dość łagodna, miałam jeden objaw ok. 5 lat temu i teraz miesiąc temu, oba to zapalenie nerwu wzorkowego. Oczywiście dodatkowo mam zmiany demielinizacyjne w mózgu, w rdzeniu ich brak, brak też prążków oligoklonalnych. Poza tym nie mam innych objawów. Moja sytuacja jest dość niejasna, bo wcześniej miałam wykluczone SM na rzecz diagnozy neuroboreliozy. Szczerze, tak naprawdę nikt nie jest w stanie w 100% stwierdzić czy zmiany są spowodowane SM czy neuroboreliozą.
Odpowiedz
#5
We Wrocławiu prywatnie przyjmuje dr Mielcarek. Mozesz zarejestrowac sie do niego przez portal znany lekarz. Ale na pewno nie dostaniesz Ocrevusa tym bardziej, ze nie masz konkretnej diagnozy, bo chyba ktos diagnozowal Cie przez google.
Odpowiedz
#6
hej, szukaj miejsca gdzie podadza Ci ocrevusa, moze jakies badanie kliniczne - warto zaczac od mocnego leku przy niewielkich objawach. Powodzenia! tu wiecej info: https://www.youtube.com/watch?v=A5VY5je5...onBosterMD
Odpowiedz
#7
Dzień dobry,
a posiada ktoś kontakt do dr Mielcarka?
Dzwoniłam do Premium Clinic i do końca sierpnia nie ma żadnego wolnego terminu.. 
Jak można prywatnie jeszcze się dostać do dr?
Ktoś pomoże?
 
Odpowiedz
#8
(01-07-2021, 14:57)Polly napisał(a): hej, szukaj miejsca gdzie podadza Ci ocrevusa, moze jakies badanie kliniczne - warto zaczac od mocnego leku przy niewielkich objawach. Powodzenia! tu wiecej info: https://www.youtube.com/watch?v=A5VY5je5...onBosterMD

@Polly czym się leczysz? Bardzo ciekawy filmik zagłębie temat.

@Anita_89 w Krakowie polecam dr. Marona
Odpowiedz
#9
(20-07-2021, 20:49)SlowMeDown napisał(a):
(01-07-2021, 14:57)Polly napisał(a): hej, szukaj miejsca gdzie podadza Ci ocrevusa, moze jakies badanie kliniczne - warto zaczac od mocnego leku przy niewielkich objawach. Powodzenia! tu wiecej info:  https://www.youtube.com/watch?v=A5VY5je5...onBosterMD

@Polly czym się leczysz? Bardzo ciekawy filmik zagłębie temat.

@Anita_89 w Krakowie polecam dr. Marona

Dziękuję
 
Odpowiedz
#10
(20-07-2021, 09:46)Anita_89 napisał(a): Dzień dobry,
a posiada ktoś kontakt do dr Mielcarka?
Dzwoniłam do Premium Clinic i do końca sierpnia nie ma żadnego wolnego terminu.. 
Jak można prywatnie jeszcze się dostać do dr?
Ktoś pomoże?
Pojawiły się wolne terminy na stronie. Korzystajcie! Ja leczę się u niego od 2005r. Jest naprawdę świetnym specjalistą. Nawet jeśli diagnoza jest wątpliwa, to nie znam lepszej osoby, aby rozwiać obawy i wykluczyć co niepotrzebneUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości