Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Punkcja ból pleców
#1
Cześć wszystkim!
Czy po punkcji też bolały was plecy ? Mniej więcej w okolicach wkłucia? Jeśli tak tak jak długo?
Odpowiedz
#2
(29-10-2021, 09:15)milaj5 napisał(a): Cześć wszystkim!
Czy po punkcji też bolały was plecy ? Mniej więcej w okolicach wkłucia? Jeśli tak tak jak długo?

Tak, kręgosłup lędźwiowy, nie bardzo długo, koło tygodnia. Dłużej zdecydowanie bolała głowa.
Odpowiedz
#3
(29-10-2021, 09:20)Iris napisał(a):
(29-10-2021, 09:15)milaj5 napisał(a): Cześć wszystkim!
Czy po punkcji też bolały was plecy ? Mniej więcej w okolicach wkłucia? Jeśli tak tak jak długo?

Tak, kręgosłup lędźwiowy, nie bardzo długo, koło tygodnia. Dłużej zdecydowanie bolała głowa.

Dzięki wielkie za odpowiedź. Mnie naszczescie narazie nie boli głowa ale słyszałam że może zacząć nawet kilka dni po
Odpowiedz
#4
Plecy wcale za to głowa poprostu tragicznie ? najgorsza migrena nie jest temu równa ?
Odpowiedz
#5
(29-10-2021, 13:52)milaj5 napisał(a):
(29-10-2021, 09:20)Iris napisał(a):
(29-10-2021, 09:15)milaj5 napisał(a): Cześć wszystkim!
Czy po punkcji też bolały was plecy ? Mniej więcej w okolicach wkłucia? Jeśli tak tak jak długo?

Tak, kręgosłup lędźwiowy, nie bardzo długo, koło tygodnia. Dłużej zdecydowanie bolała głowa.

Dzięki wielkie za odpowiedź. Mnie naszczescie narazie nie boli głowa ale słyszałam że może zacząć nawet kilka dni po
Mnie głowa zaczęła boleć 3 dnia po punkcji. Bolała bardzo, ale dało się przeżyć Uśmiech.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości