Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karolina Gruszka w DDTVN
#1
Hej,
pewnie już czytaliście bo dziś o tym w Internetach sporo - aktorka Karolina Gruszka przyznała, że choruje na SM. Wklejam link do wywiadu w DDTVN, w którym uczestniczył również profesor Selmaj. OptymistyczneUśmiech

https://dziendobry.tvn.pl/zdrowie/profil..._HP2W8XPT0
Odpowiedz
#2
Wczoraj właśnie czytałam o Niej.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#3
Ta Pani odrazu dostała lek wysokiej skuteczności a nas leczą podstawowymi i czekają aż się nam pogorszy :_( . Poza tym bardzo pozytywny wywiad i oby i nam się poszczęściło. Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz
#4
(23-11-2021, 10:12)Natalia natka napisał(a): Ta Pani odrazu dostała lek wysokiej skuteczności a nas leczą podstawowymi i czekają aż się nam pogorszy :_( . Poza tym bardzo pozytywny wywiad i oby i nam się poszczęściło. Pozdrawiam wszystkich

No nie - sama mówi że pierwszy lek u niej nie zadziałał.
Odpowiedz
#5
Szkoda tylko, że nie padły nazwy tych leków. Ja nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje, bo o tym się nie mówi. A wywiad bardzo pozytywny :-)
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#6
To pewnie jest Ocrevus - podanie 2 razy do roku (w kroplówce).
Odpowiedz
#7
A czy ktoś z forumowiczów przyjmuje takie nowoczesne leki o których mowa w materiale? To prawda że one maja taka super skutecznośc? nie ma rzutów czy jak?
Odpowiedz
#8
Chyba ktoś Tysabri. Pisał gdzieś ktoś ale nie obywatel Polski. Z drugiej strony czy wiadomo jakby człowiek się czuł bez leczenia ? Znam też jedna Niemkę która przyjmuje Tysabri i miała też 2 rzuty w trakcie przyjmowania.
Odpowiedz
#9
(30-11-2021, 21:26)poziomka napisał(a): A czy ktoś z forumowiczów przyjmuje takie nowoczesne leki o których mowa w materiale? To prawda że one maja taka super skutecznośc? nie ma rzutów czy jak?

Ocrevusa przyjmuje kilka osób, jest nawet wątek na ten temat Uśmiech
Odpowiedz
#10
Octrewus jest przynajmniej oficjalnie na postać pierwotnie postępująca. Ostatnio jak byłam w szpitalu to laska czekała na wlew. Sprawiała wrażenie kompletnie zdrowej i jakby lekarz się do niej nie wypowiedział, to nie wiedziałabym, że też jest z naszego klubu :-)
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości