Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akupresura
#1
Hej macie doświadczenia z matami do akupresury? Są one bardzo popularne ostatnio. Czy leżycie na takich matach i jak się czujecie?
Odpowiedz
#2
(27-11-2021, 04:18)poziomka napisał(a): Hej macie doświadczenia z matami do akupresury? Są one bardzo popularne ostatnio. Czy leżycie na takich matach i jak się czujecie?

Mnie bardzo pomaga na bóle pleców, zwłaszcza odcinka szyjnego i piersiowego. I w ogóle leżenie na takiej macie jest dla mnie bardzo relaksujące.
Odpowiedz
#3
Tak to prawda że jest relaksująca jednak ja mam wrażenie że podrażnia mi nerwy i zastanawiam się czy SM nie jest przeciwwskazaniem do takich mat
Odpowiedz
#4
(30-11-2021, 01:03)poziomka napisał(a): Tak to prawda że jest relaksująca jednak ja mam wrażenie że podrażnia mi nerwy i zastanawiam się czy SM nie jest przeciwwskazaniem do takich mat

Generalnie nie jest. Jeśli jednak Tobie nie służy, to nie ma co robić czegokolwiek na siłę, bo z tego typu "sprzętami" to jest zawsze indywidualna sprawa Uśmiech
Odpowiedz
#5
No właśnie mam taką tania mate i mam wrażenie że nasilają mi się po niej objawy SM (mrowienia, prądy). Chyba u mnie się nie sprawdza. Ciekawa byłam czy ktoś ma jeszcze takie obserwacje jak ja Oczko
Odpowiedz
#6
(30-11-2021, 21:28)poziomka napisał(a): No właśnie mam taką tania mate i mam wrażenie że nasilają mi się po niej objawy SM (mrowienia, prądy). Chyba u mnie się nie sprawdza. Ciekawa byłam czy ktoś ma jeszcze takie obserwacje jak ja Oczko

Ja w każdym razie niczego takiego nie obserwuję. Mam mate ze średniej półki, 4fizjo, mata eko plus poduszka, taka z wypełnieniem z kaszy. To moja pierwsza, więc nie mam porównania z innymi.
Odpowiedz
#7
Ja maty nie próbowałam ale rozciąganie jest dla mnie zbawienne a o matach też myślę od dłuższego czasu bo uwielbiam masaże pleców szczególnie ich skrobanie więc to chyba coś dla mnie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości