Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#1
Witajcie

Znalazłem to forum przez przypadek i nie wiem czy jeszcze coś tu się dzieje, choruje od ponad 2 lat wiele już z chorobą przeszedłem i pewnie jeszcze wiele przede mną, leczę się obecnie tecfidera ale od wczoraj dziwne rzeczy się dzieją i na pewno są to skutki uboczne.
Odpowiedz
#2
Hej. Tecfidere biorę od ponad roku i wszystko jest ok. Wyniki krwi co 3 mieisace prawidłowe. Teraz czekam na wyniki rocznego rezonansu. Diagnoza grudzień 2020 i tecfidera jest pierwszym lekiem jaki biorę.
Odpowiedz
#3
Hejka, a co sie dzieje? Czemu uwazasz że to skutki Tecfidery? Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
Hej, a co się dzieje?
As long as you fight you are the winner Serce
Odpowiedz
#5
(09-04-2022, 14:34)Biorytm napisał(a): Witajcie

Znalazłem to forum przez przypadek i nie wiem czy jeszcze coś tu się dzieje, choruje od ponad 2 lat wiele już z chorobą przeszedłem i pewnie jeszcze wiele przede mną, leczę się obecnie tecfidera ale od wczoraj dziwne rzeczy się dzieją i na pewno są to skutki uboczne.

Napisz koniecznie jakie rzeczy się działy
Odpowiedz
#6
Hej Uśmiech Ja też Tecfidera, choruje od sierpnia 2021, a w programie jestem od września 2021. Jest to mój pierwszy lek i jak na razie czuje się w miarę dobrze. Badania krwi mam w normie, rezonansu po roku stosowania jeszcze nie miałam. czy możesz napisać co się dzieje u CB?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości