Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regresja i co dalej?
#1
Choruje od niedawna. W pierwszym rezonansie od diadnozy wyszła mi regresja i mam pytanie co dalej czy te zmiany mogą być za jakis czas znów aktywne " świecić sie" przy kontraście? Bo rozumiem ze przy ewentualnym kolejnym rzucie pojawia sie nowe aktywne. Jak to dalej wygląda? Pytam bo powiem szczerze ze nie mam siły psychiczne za długo o tym czytać, a teraz nic nie znalazłam o regresji.
Odpowiedz
#2
Rose, choruję od 8 lat i regresja po raz pierwszy wyszła mi w zeszłym roku, po pół roku kolejne MRI i stan taki sam. Nie wiem, jak jest po rzucie, bo ostatni miałam 2.5roku temu. Jestem bez leczenia i mój neuro powiedział - po co co lekiem coś psuć, jak jest dobrze.
Odpowiedz
#3
Rose mi po pierwszym rzucie nic nie wyszło w rezonansie mimo że czułam się fatalnie także nie wiem nawet czy coś tam było zaraz po rzucie.. akurat kiedy robiłam rezonans to trochę minęło przez pandemię itp... jeśli czujesz się dobrze to chyba uznane zostaje jako CIS czy już od razu proponują Ci leczenie?
Odpowiedz
#4
Pierwszy rzut miałam prawdopodobnie kilka lat temu, rok temu miałam taki juz zdiagnozowany i teraz jestem w trakcie leczenia i wtedy wyszło pełno tych zmian aktywnych, a teraz przy mri nie było nowych zmian i regresja, ze swoja lekarką z ptogramu prawdopodobnie będe mogła porozmawiać za ok 2 tyg, niby dobrze ale stresuje się co dalej, czy to wróci, juz teraz mam niedowład 4kończynowy i powłócze jedną nogą, teraz czuje się źle głównie psychicznie przez tą niepewność, a co to jest to CIS?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości