Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam wygodnych klapeczek
#1
Dziewczyny, poszukuję na maksa wygodnych klapek (nie japonek) do chodzenia po domu i ogrodzie.

Jakie macie poza tym zdanie na temat przezroczystych klapek? Sa wygodne czy lepiej sobie odpuścić?
https://takiesamemamaicorka.pl/przezrocz...tego-roku/

Widziałam, ze są w wielu sklepach.
Odpowiedz
#2
(25-08-2022, 08:28)calour napisał(a): Dziewczyny, poszukuję na maksa wygodnych klapek (nie japonek) do chodzenia po domu i ogrodzie.

Ja sobie kupiłam Inblu. Nad morze.  W pokoju spoko,  na ulicę w klapkach i sandałach nie chodzę,  bo to grozi katastrofą.  A teraz też leżą,  bo lewa noga jest ok,  a prawa tak spuchnięta,  że o klapku nie ma mowy.  Nie wejdzie.
I kocham wyściółkę tych klapek. Jest strasznie milusia.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#3
Birkenstock koniecznie skórzane i korkowe Uśmiech
Odpowiedz
#4
(25-08-2022, 14:35)Lusia98 napisał(a): Birkenstock koniecznie skórzane i korkowe Uśmiech

Podbijam. Tez noszę i polecam  Uśmiech
Odpowiedz
#5
Też mam inblu w domu, ciężko mi dobrać laczki, bo wszystkie na chude stópki, a moje puchną
Odpowiedz
#6
Moja jedna puchnie. Lewa jest ok hahaha
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#7
Sama polubiłam Mule. W zeszłym roku jesienią kupiłam sobie model poniżej, w tym roku chciałąbym sobie kupić ten sam model jednak w jaśniejszym kolorze. Jestem bardzo zadowolona. Buty bardzo wygodne. Jednoczesnie eleganckie i pasują do wielu stylizacji.

Jeśli szukałybyście dobrych promocji na ciuszki w sieci, polecam zajrzeć sobie na stronę:
https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/kody...we/eobuwie

Aktualnie eobuwie na swojej stronie ma sporo zniżek na dobrej klasy obuwie.
Odpowiedz
#8
Śmierdzi reklamą....ale Akinom weź jeden od męża jak byłam w ciąży to strasznie puchły mi nogi .. rozmiar 39 a w ciąży męża 43 zapinane na. rzepy sandały i ledwo zapinalam ....ciąża nie dla mnie.....masakra totalna
Odpowiedz
#9
Maz ma wielkie lapy. Ja 38 on 46.taz się zabije :-D
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#10
Przytniesz tu i tam... Duży uśmiech upadanie kontrolowane masz opanowane Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości