Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kłucie w głowę
#1
Przepraszam jeśli wątek się powielił lub nie doczytałam gdzieś info na ten temat ale napiszcie mi czy zdarza się wam mieć takie punktowe, chwilowe bóle głowy.  Uczucie podobne do wbijania czegoś jak igła lub niewiele grubszego. Mam takie bóle czas od czasu zlokalizowane na szczycie głowy, zwłaszcza jak mi jest zimno i zastanawiam się czy to ma coś wspólnego z sm czy moja indywidualna sprawa.
Odpowiedz
#2
(23-10-2022, 17:43)Edi244 napisał(a): Przepraszam jeśli wątek się powielił lub nie doczytałam gdzieś info na ten temat ale napiszcie mi czy zdarza się wam mieć takie punktowe, chwilowe bóle głowy.  Uczucie podobne do wbijania czegoś jak igła lub niewiele grubszego. Mam takie bóle czas od czasu zlokalizowane na szczycie głowy, zwłaszcza jak mi jest zimno i zastanawiam się czy to ma coś wspólnego z sm czy moja indywidualna sprawa.

Gdyby się zastanowić bardziej to tez tak mam uczucie dziwnego prądu, ciarki takich mikroskopijnych igiełek, ciężko mi określić. Myślałem może ze to ze stresu, gdyż zazwyczaj to było chwilowe
Odpowiedz
#3
Mam nieraz coś takiego, ale też nie łączyłam tego z SM. Bo to tak chwilę żałuję i przestaje.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości