Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oczekiwanie na opis MR
#1
Witajcie. Czy ktoś z was miał robiony rezonans w szpitalu na lwowskiej w Rzeszowie? Czekam na opis MR już 2 m-ce. Czy tyle faktycznie się czeka na opis czy zgubili moją płytkę? ??
Odpowiedz
#2
Ja robiłam w Łańcucie trzy rezonanse w dwóch badaniach. Wyniki głowy miałam po 2 tyg. A dwóch odcinków kręgosłupa po 6 tygodniach. Choć uprzedzano mnie że wyniki mogą być do 6 tygodni roboczych czyli bardzo długi czas oczekiwania.
Odpowiedz
#3
Wow, ja lecze się w Niemczech i opis jest zawsze po 2-3 dniach tylko, ze opis wysyłają do lekarza zlecającego badanie. Płytkę mam od ręki po badaniu.
Odpowiedz
#4
Zuzia a jak robiłaś badanie, to mówili za ile wynik? Dzwoniłaś zapytać czy już jest? Może on tam sobie czeka, a szpital po prostu nie daje znać.
2 miesiące to coś dziwnie długo.. Huh
Odpowiedz
#5
(07-11-2022, 15:22)e-smka napisał(a): Zadzwoń, zapytaj...

Dzwonię przynajmniej raz w tygodniu. I nic.
Odpowiedz
#6
(07-11-2022, 20:45)Zuzia37 napisał(a):
(07-11-2022, 15:22)e-smka napisał(a): Zadzwoń, zapytaj...

Dzwonię przynajmniej raz w tygodniu. I nic.

Współczuję. W moim szpitalu na opis czeka się miesiąc. Dwa miesiące to faktycznie podejrzanie długo. Płytka jak płytka ale nagranie powinno być na jakimś dysku (u mnie standardowo nie dają płyty tylko sam opis a jak chcesz płytę to trzeba poczekać z 20 minut aż przegrają).
Odpowiedz
#7
(09-11-2022, 09:18)e-smka napisał(a):
(07-11-2022, 20:45)Zuzia37 napisał(a):
(07-11-2022, 15:22)e-smka napisał(a): Zadzwoń, zapytaj...

Dzwonię przynajmniej raz w tygodniu. I nic.

Tzn mówią że jeszcze nie ma, czy nie odbierają?

Odbierają. Mówią że nie ma i proszę czekać. I tak za każdym razem. Robią wszystkim jak leci a później nie ma lekarzy żeby to opisać. Masakra.
Odpowiedz
#8
Zuzia może na twardo zapytaj ich kiedy będzie opis Twojego rezonansu i postrasz ich, że złożysz skargę do NFZ.
Odpowiedz
#9
Dziś zadzwoniłam znowu. Pani powiedziała że nie ma jeszcze tego opisu. Zdenerwowałam się. Pytam czy możliwe że zgubili moją płytkę. Pani mi powiedziała że nie. Mają zaległości w opisach jest pacjent który pół roku juz czeka. No masakra.rece opadają. Nawet jak napiszę skargę do NFZ to da to coś?
Odpowiedz
#10
Ja tylko chce sprawdzić ogniska demielinizacyjne. Wiecie ? a co jeśli ktoś miałby jakiegoś guza? Przecież to jak wyrok. Skargę juz napisałam. Zobaczymy.

(14-11-2022, 12:27)Zuzia37 napisał(a): Ja tylko chce sprawdzić ogniska demielinizacyjne. Wiecie .. a co jeśli ktoś miałby jakiegoś guza? Przecież to jak wyrok.  Skargę juz napisałam. Zobaczymy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości