Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena sposobu odżywiania i zastosowanie diety „keto” w przebiegu choroby SM
#1
Jestem studentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie na kierunku pielęgniarstwo. W ramach pracy magisterskiej prowadzę badania dotyczące analizy podejmowania i skuteczności diety ketogeniccznej wśród osób chorych na Stwardnienie Rozsiane. Chciałabym prosić Państwa o wypełnienie poniższego kwestionariusza.

Ankieta ma za zadanie przeanalizować dany temat. Udział jest bezpłatny i dobrowolny. Badania są anonimowe i będą wykorzystane tylko i wyłącznie w celach naukowych.

Z góry dziękuje za wypełnienie ankiety i poświęcony czas.

Aleksandra Kopertowska


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQ...sp=sf_link

Dziękuję
Odpowiedz
#2
Alex poruszyłaś ciekawy temat, ale ankieta trochę chaotyczna i jest parę błędów (tak jakby pisana "na kolanie"). Wagi i wzrostu nie można było wpisać w ogóle.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#3
(12-12-2022, 07:18)Bubka napisał(a): Alex poruszyłaś ciekawy temat, ale ankieta trochę chaotyczna i jest parę błędów (tak jakby pisana "na kolanie"). Wagi i wzrostu nie można było wpisać w ogóle.

Dziękuję za uwagę. Błędy pisowni zauważyłam. Czy chodzi może o błędy merytoryczne. Tak waga i wiek,  trzeba innego ustawienia
Dziękuję. Praca jest formą podstawowych informacji i formą zachęty aby zainteresować się możliwościami diety Keto. Zbiór istotnych czynników, które można poprześ badaniami naukowymi - Poprawka wniesiona. Waga i wzrost nie mają wpływu
Odpowiedz
#4
Chodziło mi o błędy w pisowni. Jestem na keto od maja, w sumie teraz to bardziej low carb.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości