Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy rzut choroby - sterydy - mrowienie 3 tygodnie po
#1
Cześć, 

Jestem tutaj nowa i ciężko mi się odnaleźć w zaistniałej sytuacji ze względu na małą ilość informacji od lekarza.
Swój pierwszy rzut choroby miałam pod koniec marca - drętwiały mi nogi. 
Trafiłam na tydzień do szpitala, miałam przeprowadzone badania i postawioną diagnozę. W szpitalu dostałam 5 wlewów Solumedolu. Mój stan zdrowia się poprawiał. Lekarz powiedział, że steryd będzie działał około 8 tygodni. 
W okresie Wielkanocy nogi odzyskałam już w pełni natomiast miałam mrowienie na dole brzucha. Tydzień temu mrowienie z dołu brzucha „zeszło” a teraz jest ono na wysokości żołądka. Stopniowo doszło także drętwienie małych palców u rąk. 

Czy to jest kolejny rzut choroby? Czy to są po prostu jej objawy? Nie wiem co mam robić. Czy udać się do szpitala czy czekać? 
Zbliża się majówka na którą mam zaplanowany wyjazd i teraz bardzo boje się na nią jechać. Co robić?
Odpowiedz
#2
Przejdź się do lekarza, czy może raczej na SOR. U mnie z pierwszym rzutem było podobnie. Wyszedłem ze szpitala po 5 dawkach solu i wróciłem na SOR po miesiącu, bo pojawiła mi się, jak ja to nazywam, obca noga. Skończyło się na sterydach w tabletkach.
Odpowiedz
#3
Może być ale nie musi najlepiej jak byś to skonsultowała z lekarzem, który będzie mógł dodatkowe badania wykonać. Nie stresuj się tylko działaj od razu, widać po co masz się martwić i bać.
Odpowiedz
#4
Wg mnie to objawy choroby i na spokojnie poczekałabym z tymi objawami bo w końcu, myślę że one nie utrudniają Ci bardzo życia. Rzut trwa nieprzerwanie przez conajmniej 72h...
Odpowiedz
#5
Według mnie każde niepokojące objawy warto konsultować z lekarzem rodzinnymi lub prowadzącym

___________________________________________
W tym warsztacie zajmą się naprawą  automatycznej skrzyni biegów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości