Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rzut-nierzut
#31
no jestem na sorze czekam na neuro. Oprucz tego ciepla lekko zdretwiala mi noga i czesc pupy moge sie uszczypnac i nic nie czuje. Ciesze sie jednak ze zobaczy mnie lekarz jednak

Ja tez nie chce brac sterydow.

Ja tez nie chce brac sterydow.
Odpowiedz
#32
(17-01-2018, 14:53)Blanka napisał(a): no jestem na sorze czekam na neuro. Oprucz tego ciepla lekko zdretwiala mi noga i czesc pupy moge sie uszczypnac i nic nie czuje. Ciesze sie jednak ze zobaczy mnie lekarz jednak

Ja tez nie chce brac sterydow.

Blanka, to dawaj znać co z Tobą i co lekarz powiedział. Wysyłam ciepłe myśli i dobrą energię Uśmiech
Odpowiedz
#33
Dziekuje i dam znac.
Odpowiedz
#34
Blanka powodzenia. Czekamy spokojnie na info, a Ty tam się regeneruj.
Odpowiedz
#35
Uff droga przez krzyz dopiero mi myja łóżko na oddziale wszystko trwalo 8godz. papiery wszystkie dalam pielegniarce wiec dokładnie nie napisze jakis objaw Russego i cos tam jeszcze mam podwyzszone troche crp i dedimery. I nie maja poduszki dla mnie hahaha ogolnie jestem padnieta i glodna.

Neuro mowi ze to stan zapalny i pyt.czy infekcja czy cos wiecej.
Odpowiedz
#36
Blanka to razem sobie poodpoczywamy bo ja już od soboty leżę. U mnie rzut, choć już myślałam że bez sterydów się obejdzie, wyszedł mi potas słabszy i była możliwość  ze to od tego ale nie przeszło i od wtorku juz dostaje Solumedrol.  W sobotę ostatnia kroplowka.  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymaj się Uśmiech
Odpowiedz
#37
O no widzisz juz mi raźniej.☺to życze dużo zdrowka i szybkiego powrotu do formy☺?
Odpowiedz
#38
Dzięki Uśmiech Damy rade. Daj znać co u Ciebie .
Odpowiedz
#39
Powodzenia dziewczyny
Odpowiedz
#40
Joanna a Ty z jakimi objawami trafiłaś do szpitala?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości