Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rzut-nierzut
#71
Kompleks wit B firmy Solgar. Nie wiem czy ona taka dobra czy po prostu mi podpasowala ale efekty są super
Odpowiedz
#72
Joanna moze serce tak nie bedzie walilo jak powoli dadza Ci kroplowke?
Ja jeszcze nie mam wyniku rezonanau mojego lekarza juz nie ma ale rano mowila ze zobaczy mri niestety tylko ona...a dyzurujacy lekarz mowi ze ma tyle na glowie i ze mam czekac na moja p.doktor. zostane do jutra lub dluzej w zaleznosci od wynikow mri.jestem po 2 sulomedrolach. Uczucie ciepla troche odpuscilo w stopie ale zaburzenie czucia w łydce jest wieksze.a reszta bez zmian ciekawe ile czasu musi uplynac aby zdretwienie i uczucia goraca sie wycofalo?
Odpowiedz
#73
(19-01-2018, 19:19)Blanka napisał(a): Joanna moze serce tak nie bedzie walilo jak powoli dadza Ci kroplowke?
Ja jeszcze nie mam wyniku rezonanau mojego lekarza juz nie ma ale rano mowila ze zobaczy mri niestety tylko ona...a dyzurujacy lekarz mowi ze ma tyle na glowie i ze mam czekac na moja p.doktor. zostane do jutra lub dluzej w zaleznosci od wynikow mri.jestem po 2 sulomedrolach. Uczucie ciepla troche odpuscilo w stopie ale zaburzenie czucia w łydce jest wieksze.a reszta bez zmian ciekawe ile czasu musi uplynac aby zdretwienie i uczucia goraca sie wycofalo?


Kroplowka mi juz zlatuje tak normalnie i serducho juz tak nie wariuje. To uczucie ciepła minęło chyba po 2 kroplowce, takie chwilowe intensywne bóle głowy tez, a nogi dzisiaj były lepsze. Jeszcze te zawroty nie przeszły do końca no ale może potrzebuje to więcej czasu. A Ci ile chcą kroplowek dać ? Ja mam 5.
Odpowiedz
#74
Moze potrzeba troche czasu,zeby objawy sie wycofaly. Ja po 2 nie widze jeszcze duzej poprawy. Jutro 3 i moze wyjde do domu.teraz mi serducho wali ze nie moge zasnac az mnie klatka piersiowa boli myslalam ze bedzie ok bo ok.8 rano dostalam sulo a jednak na noc przychodzi taki niepokoj i bicie serca mocne.chyba bede potrzebowala kilka dni na dojscie do siebie.
Odpowiedz
#75
(20-01-2018, 00:47)Blanka napisał(a): Moze potrzeba troche czasu,zeby objawy sie wycofaly. Ja po 2 nie widze jeszcze duzej poprawy. Jutro 3 i moze wyjde do domu.teraz mi serducho wali ze nie moge zasnac az mnie klatka piersiowa boli myslalam ze bedzie ok bo ok.8 rano dostalam sulo a jednak na noc przychodzi taki niepokoj i bicie serca mocne.chyba bede potrzebowala kilka dni na dojscie do siebie.

Poproś o tabletkę na sen. Ja codziennie dostaje i śpię jak dziecko w nocy. Przynajmniej się wysypiam Oczko i serducho tez lepiej pracuje bo ogólnie cały dzień jestem jakaś spokojniejsza. Dają mi jakąś tabletkę mała, biala na "E" (bo wczesniejsza jakas rozowa nie podzialala ) ale nie wiem co to bo na co dzień takich specyfików nie używam i tylko jak jestem w szpitalu na sterydach bo noce bym miała nieprzespane a co wiadomo ze i gorzej się wtedy do siebie dochodzi.
Odpowiedz
#76
Jednak zostaje do poniedzialku na sulomedrolu.bylam pewna ze mnie dzis wypuszcza.lekarka b.malo rozmowna niestety mri glowy tak jak bylo kregoslupa bez zmian ale za mam objawy to do pon.zostaje. jak to mozliwe ze mam objawy i nie mam zmian w rdzeniu nie rozumiem i skoro nie mam zmian to dlaczego musze jeszcze tu zostac i brac sulo?Czy ktos moze wie???? Objawy zaczely sie w nd.rano moze za wczesnie zeby bylo je widac na rezonansie?

Joanna a hak twoje mri rdzenia masz juz wynik?

Joanna a jak twoje mri rdzenia masz juz wynik?
Odpowiedz
#77
(20-01-2018, 11:15)Blanka napisał(a): Jednak zostaje do poniedzialku na sulomedrolu.bylam pewna ze mnie dzis wypuszcza.lekarka b.malo rozmowna niestety mri glowy tak jak bylo kregoslupa bez zmian ale za mam objawy to do pon.zostaje. jak to mozliwe ze mam objawy i nie mam zmian w rdzeniu nie rozumiem i skoro nie mam zmian to dlaczego musze jeszcze tu zostac i brac sulo?Czy ktos moze wie???? Objawy zaczely sie w nd.rano moze za wczesnie zeby bylo je widac na rezonansie?

Joanna a hak twoje mri rdzenia masz juz wynik?

Joanna a jak twoje mri rdzenia masz juz wynik?

No ja chyba tez do poniedzialku zostaje jednak. Jeszcze te zawtoty trzymaja aczkolwiek i tak juz mniejsze. W głowie tez nic nowego, rdzeń to nie wiem,  jeszcze bo Mojej Doktor nie ma. Widocznie czasami tak bywa, czasami zmiany te same a rzut jest. Trochę rozmawiam z innymi pacjentami, wiec nie jedynymi takimi przypadkami jesteśmy.  Tez mnie to zawsze trochę dziwi no ale już się zaczynam przyzwyczajać ze z ta choroba to nic normalne nie jest Oczko  Wytrwałości Uśmiech
Odpowiedz
#78
Joanna troche mnie uspokoilas bi myslalam ze wariuje.poprosxe o tabletki na sen dzis i jakis trzeba sie uzbroic w cierpliwosc.Powodzenia Joanna
Odpowiedz
#79
(20-01-2018, 13:18)Blanka napisał(a): Joanna troche mnie uspokoilas bi myslalam ze wariuje.poprosxe o tabletki na sen dzis i jakis trzeba sie uzbroic w cierpliwosc.Powodzenia Joanna

Dokładnie.  Poproś lekarza lub powiedz Paniom pielęgniarkom, mi bez problemu podaja,  inazej bym nie spala po nocach a wiadomo,  w czasie snu człowiek się regeneruje. Daj znać czy dostałaś.  Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#80
Blanka a Ty nie masz jakiegoś niedowładu dłoni? Przy rzucie tez tak pisałam na klawiaturze i w telefonie, że nie trafiałam w klawisze i przez to myliłam litery


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości