Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsza wizyta po diagnozie
#41
(15-06-2018, 19:09)Blanka napisał(a): Po 3 latach od CIS zdiagnozowano u mnie wreszcze SM nawet sie ucieszyłam ze wreszcie mam diagnoze i moge liczyc na leczenie. Chcialam sie z Wami tym podzielić..... Na razie jestem na 10 poz.na liscie i czekamy na kase z nfz.Moge sie tez zglosic do innego szpitala ale na razie to juz nie kontaktuje dzisiaj. Za duzo wrazen

Blanka dobrze że już masz postawioną diagnozę. Daj znać jak ochłoniesz czy szukasz innego szpitala czy czekasz na swoją kolej z zapisem do programu. 3 maj sie cieplo
Odpowiedz
#42
(15-06-2018, 19:09)Blanka napisał(a): Po 3 latach od CIS zdiagnozowano u mnie wreszcze SM nawet sie ucieszyłam ze wreszcie mam diagnoze i moge liczyc na leczenie. Chcialam sie z Wami tym podzielić..... Na razie jestem na 10 poz.na liscie i czekamy na kase z nfz.Moge sie tez zglosic do innego szpitala ale na razie to juz nie kontaktuje dzisiaj. Za duzo wrazen


Już długo czekałaś, może warto poszukać placówki gdzie wezmą Cię do programu od razu, głupio to brzmi ale dobrze że masz już diagnozę, taka niepewność jest okropna, powodzeniaUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#43
Noo jutro o tym pomysle....
Odpowiedz
#44
Ddxis bylam na kwalifikacji w szpitalu w Gdyni i dr zakwalifikowala mnie do programu lekowego w srode mam znow pojechac juz po leki doustne chyba tecfidera szczerze jestem zadziwiona jak to szybko poszło
Odpowiedz
#45
(25-06-2018, 15:55)Blanka napisał(a): Ddxis bylam na kwalifikacji w szpitalu w Gdyni i dr zakwalifikowala mnie do programu lekowego w srode mam znow pojechac juz po leki doustne chyba tecfidera szczerze jestem zadziwiona jak to szybko poszło

Super! Tylko sie cieszyć
Odpowiedz
#46
(25-06-2018, 15:55)Blanka napisał(a): Ddxis bylam na kwalifikacji w szpitalu w Gdyni i dr zakwalifikowala mnie do programu lekowego w srode mam znow pojechac juz po leki doustne chyba tecfidera szczerze jestem zadziwiona jak to szybko poszło


SuperUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#47
No i ciesze sie i boje jak to bedzie. Czuje sie jakbym zaczeła w życiu nowy etap, jakby potwierdzenie faktu,że jestem chora i nie ma odwrotu. Ide poczytac watek o tecfiderze....
Odpowiedz
#48
PoczytajUśmiech dużo, ale bardzo pomocne informacje, tez go przeczytałam zanim dostałam tecUśmiech dzięki temu pewnie trochę spokojniej podeszłam do pierwszej tabletkiOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#49
Dokładnie, teraz już będzie tylko lepiej Oczko powodzenia Uśmiech
Odpowiedz
#50
Dziekuje wszystkim
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości