Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ból reumatyczny
#1
Mam pytanie czy ktoś z Was zmaga się z bólami jakby reumatycznymi. Od jakichś 2 tygodnie mam takie bóle wędrujące od rąk po uda

I jak sobie z tym radzicie?
Odpowiedz
#2
(10-01-2017, 11:14)mufa napisał(a): Mam pytanie czy ktoś z Was zmaga się z bólami jakby reumatycznymi. Od jakichś 2 tygodnie mam takie bóle wędrujące od rąk po uda

I jak sobie z tym radzicie?

Witam,
Mam często w nocy bóle reumatyczne przeważnie nóg kolan wtedy biorę Nimesil i jakoś spokojnie przesypiam noc. Śpiący
Odpowiedz
#3
Moja Zona ma z tym problem, jak wyjdzie z cieplego pomieszczenia na zimna pogode to ma bole w lewym biodrze ktore promienija na naoge a potem na obie nogi. Czasami pojawiaja sie same bez powodu - pomoglo przykladanie goracego termofora. Teraz jednak wiekszym problemem sa u Niej bole neuropatyczne bo nie ma na to konkretnych lekowi meczymy sie z tym juz od 6 miesiecy i jest jak na kolejce gorskiej raz jest tak ze nie moze ruszyc sie a raz w miare ok ale nigdy nie odpuszcza.
Odpowiedz
#4
Ja mam coś podobnego ręce. Czasem bolą mnie w nie kości, coś ciągnie od palców aż za łokieć. Wydaje mi się, że to neuropatie. Samo mija, a jak bardzo męczy to rozgrzewam (termoforem) . Ale faktycznie uprzykrza życie, zwłaszcza jak dopadnie w nocy.
Odpowiedz
#5
ja mam częste bóle uda i biodra, są dni że ciężko mi wstać z łóżka Smutny
Odpowiedz
#6
we wtrorek Lucyna miala pierwsza fizjoterapie i poprawa jest widoczna juz :Uśmiech moze na ewerest nie wejdzie ale moze dojsc z domu do samochodu co jest wielkim sukcesem, neurolog szuka winy w lekach na sm (aubagio) i juz tydzien jestesmy bez nich, za to juz dwa razy byla zmiana lekow na bole neuropatyczne do ktorych to sie zalicza, polecam termofor na biodro, masc rozgrzewajaca na kolana a u lucyny gdy mrowieja dlonie to pomaga zimny oklad na nie,
Odpowiedz
#7
dziękuje za rady na pewno wypróbuje Uśmiech
Odpowiedz
#8
Konkon u mnie ostatnio kolano daje się we znaki i też lubię na to termofor Oczko ja znalazłam na to jeszcze inny sposób z tym, że na efekt muszę poczekać- proszę się nie śmiać ale mówię o gęsim smalcu Oczko
Pomaga tak po miesiącu no i wiadomo co organizm to inne działanie ale może warto spróbować. Ja od dziecka jestem nałykana tyle tabletek, że ostatnio szukam zdrowszysz i naturalnych metod Oczko
Odpowiedz
#9
(12-01-2017, 20:16)sloneczko25 napisał(a): Konkon u mnie ostatnio kolano daje się we znaki i też lubię na to termofor Oczko ja znalazłam na to jeszcze inny sposób z tym, że na efekt muszę poczekać- proszę się nie śmiać ale mówię o gęsim smalcu Oczko
Pomaga tak po miesiącu no i wiadomo co organizm to inne działanie ale może warto spróbować. Ja od dziecka jestem nałykana  tyle tabletek, że ostatnio szukam zdrowszysz i naturalnych metod Oczko

Slyszalem o gesim smalcu od ... mojej babci :Uśmiech nie ma z czego sie smiac jesli pomoze. Czekamy na efekty Uśmiech
Odpowiedz
#10
Właśnie czytam wątek o bólu m.in kończyn. Niestety mnie też to dopada. Jakbym miała reumatyzm  Uśmiech
Dodatkowo te mówienia i czasami pieczenia. Do głowy idzie dostać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości