Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hi!
#1
Witam wszystkich użytkowników forum!Mam na imię Paweł, lat 20. SM zdiagnozowano u mnie ponad rok temu a 8 grudnia minęła okrągła rocznica leczenia Avonex'em. Dziś przystaję już z Plegridy. Nie wiem dlaczego, ale dopiero dziś natknąłem się na tę stronę, lecz mam nadzieje pozyskać jak najwięcej porad osób z większym bagażem doświadczeń, bo nie oszukujmy się, stażem i wiekiem raczej niewielu tutaj przewyższę, lecz chętnie podzielę się jak i przyswoję wszelkie informacje. Pozdrawiam! Oczko
Odpowiedz
#2
Witaj Pafuq!
Odpowiedz
#3
Witam Ciebie także.
Odpowiedz
#4
Cześć Paweł. Uśmiech Mam nadzieję, że znajdziesz na forum informacje, które Cię będą interesowały. Wiek czy staż choroby nie są istotne, każdy z nas ma swoje doświadczenia z chorowaniem (leczeniem, diagnostyką itp), Ty na pewno też. Dlatego zachęcam Cię też do dzielenia się nimi na forum. Uśmiech
Odpowiedz
#5
Czesc Pawel! Witaj i rozgosc sie! Uśmiech
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz
#6
Witaj Paweł w naszych szeregach powodzenia w nowym leczeniu
Odpowiedz
#7
Cześć Paweł Uśmiech Pytaj i dziel się doświadczeniami jak najwięcej Oczko Trzymam kciuki za leczenie. Koniecznie daj znać jak tolerujesz nowy lek.
Odpowiedz
#8
(16-01-2017, 23:45)Joanna napisał(a): Cześć Paweł Uśmiech Pytaj i dziel się doświadczeniami jak najwięcej Oczko Trzymam kciuki za leczenie. Koniecznie daj znać jak tolerujesz nowy lek.

W moim przypadku nie ma jakiejkolwiek różnicy w reakcji mojego organizmu czy to na Avonex czy Plegridy, zawsze staram się pamiętać o tabletce przeciwbólowej, czasem odczuwam naprawdę minimalne osłabienie a czasem czuję się nawet lepiej niż jak zwykłego szarego dnia.  Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości