Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hej ☺
#1
Witam wszystkich☺ Jestem tu nowy Mam na imię Tomek i jestem z Białegostoku. Choruje na SM od 21 lat. Chciałbym do was dołączyć. Pozdrawiam wszystkich serdecznie Tomek
Odpowiedz
#2
Czesc Tomek!
Witaj na forum! Wow, 21 lat! Co za staz!
Jak sie czujesz? Jak przebiegala Twoja choroba, czy sie czyms leczysz? Tyle lat doswiadczenia to prawdziwa studnia wiedzy dla nas Uśmiech
Rozgosc sie, bardzo fajni ludzie tu sa na forum Uśmiech
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz
#3
Cześć! Uśmiech
Odpowiedz
#4
Cześć Tomku. Myślałam, że moje 9 lat to dużo. Ale do 21 - nie mam startu. Oczko Ile miałeś lat, gdy Cię zdiagnozowano?
Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy...  Uśmiech
Odpowiedz
#5
Witam Cię Tomasztop!
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#6
Diagnozę miałem w wieku 12 lat.mam teraz 33.jeszcze chodzę.
Akurat jestem po rzucie.srednio co kilka lat są rzuty.po szpitalu dostałem techniczne.to dopiero początek leczenia bo drugi dzień.a jak u Was,?

Miało być tec
Odpowiedz
#7
To jesteśmy w zbliżonym wieku, tyle że ja zachorowałam już jako dorosła. Jeśli mogę zapytać, jak się u Ciebie zaczęło? Od samego początku brałeś leki?
Ja też nie mam problemów z chodzeniem. W pewnym momencie było ciężko, ale objawy się cofnęły i teraz żyję prawie normalnie.
Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy...  Uśmiech
Odpowiedz
#8
Cześć!

Przez te lata poznałeś już chyba SM na wylot. Byłoby super, jeśli będziesz dzielił się z nami swoimi doświadczeniami. Ale mam nadzieję, że znajdziesz na forum też dużo informacji, które dla Ciebie będą pomocne.


PS Powodzenia z nowym leczeniem! Uśmiech
Odpowiedz
#9
Witaj Tomku Uśmiech bardzo wcześnie miałeś diagnozę... czy można wiedzieć co się działo wtedy? Jakie miałeś pierwsze objawy? Miałeś jakieś leczenie? Bo z tego co wiem to od niedawna leczone są dzieci bo wcześniej było to możliwe tylko dla doroslych... skoro rzuty masz co kilka lat to oby tak dalej Uśmiech ja w tamtym roku miałam dwa wiec mam nadzieję że teraz przerwa będzie dłuższa...
Odpowiedz
#10
Cześć Tomku Uśmiech Rzeczywiście staż choroby długi. Podziel się z Nami swoim doświadczeniem i powiedz jak radzisz sobie na co dzień z chorobą. Jesteśmy w tym samym wieku ale ja choruje 4 lata. Niedawno miałam rzut i długa rehabilitację ale wszystko prawie się cofnelo i znów jestem sprawna.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości