Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cześć:)
#11
Witaj Hela Oczko
Odpowiedz
#12
(26-02-2017, 21:09)hela napisał(a):
(26-02-2017, 20:44)Monika napisał(a): Cześć. Jak się czujesz? Rzut już się wycofał?
Trzymam kciuki za leczenie! Pozdrowienia! Uśmiech

rzut się wycofał, także czuje się o niebo lepiej niż kiedy wylądowałam w szpitalu, teraz drążę temat, forum przeczytałam już prawie całe Uśmiech bardzo dużo przydatnych informacji Uśmiech

Cześć Hela Uśmiech super, ze i Ty również do Nas dołączyłas. Jak będziesz potrzebowała jeszcze dodatkowych informacji, zakładaj wątki i pytaj śmiało Oczko Trzymamy tu wszyscy mocno kciuki za powodzenie terapii. A możesz powiedzieć czego dotyczył rzut ten lutowy i ten wcześniejszy ? Czy wiesz już jaki lek będziesz miała ?
Odpowiedz
#13
Halo Hela Uśmiech
Odpowiedz
#14
Joanna: pierwszy rzut (o ile to był rzut) objawił się drętwieniem okolic lędźwiowych kręgosłupa i uczuciem mokrych butów i spodni, w lutym miałam zawroty głowy, sztywniały mi mięśnie nóg, i drętwiały dłonie, bardzo słabo się też czułam, miałam problem nawet z chodzeniem po schodach w szpitalu dostałam Solu Medrol 7 wlewów. Dostanę Tecfinderę, tylko muszę najpierw zaopatrzyć tętniaka w głowieSmutny

Joanna: pierwszy rzut (o ile to był rzut) objawił się drętwieniem okolic lędźwiowych kręgosłupa i uczuciem mokrych butów i spodni, w lutym miałam zawroty głowy, sztywniały mi mięśnie nóg, i drętwiały dłonie, bardzo słabo się też czułam, miałam problem nawet z chodzeniem po schodach w szpitalu dostałam Solu Medrol 7 wlewów. Dostanę Tecfinderę, tylko muszę najpierw zaopatrzyć tętniaka w głowieSmutny

nie wiem dlaczego dwa razy ten post wrzuciło, w ogóle to z sm wszystko zaczęło się w lutym od jakiejś grypopodobnej infekcji, wysokiej gorączki i dostałam pierwszy od nastu lat antybiotyk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości