Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heśka
#1
Mam 24lata, studiuje i pracuje jako fizjoterapeutka.U mnie też jeszcze nie postawiono diagnozy bo nie było konkretnego rzutu, ale za to w zeszlym roku omal nie straciłam wzroku w prawym oku z powodu pozagałkowego zapalenia nerwu wzrokowego. Poza tym rezonans z licznymi, rozsianymi zmianami demielinizacyjnymi. Choc fizycznych objawow brak, to patrzac wstecz widze ich mnostwo. Jednak wierze, ze "dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego" i ze bedzie dobrze, choc po ludzku po prostu czasem sie boje. Dlatego tu wlasciwie napisalam. W grupie raźniej Uśmiech
Odpowiedz
#2
Cześć Heśka. Masz racje - w grupie raźniej. Fajnie, że dołączyłaś. Rozgość się na forum! Uśmiech
PS jak się czujesz? Oko wróciło do stanu sprzed PZNW?

Przeniosłam Twój wpis do nowego tematu, żebyś - jak inni - miała własny wątek powitalny.
Odpowiedz
#3
Witaj Heśka.
Mam nadzieję że teraz u ciebie wszystko ok
Odpowiedz
#4
Witaj na forum Uśmiech jesteśmy w tym samym wieku Uśmiech ja kiedy dostałam diagnozę to tez wszyscy lekarze się dziwili ze przy tej ilości zmian nic nie odczuwałam wcześniej. Później jak się zastanowiłam to tez zauważylam sporo objawów. Skoro u ciebie do tej pory nie było żadnego konkretnego rzutu to oby tak dalej Uśmiech
Odpowiedz
#5
Witam Cię Heśka!
Bez stresu, żyj  normalnie a gdybyś zauważyła jakieś problemy wtedy szybko reaguj!.
Teraz Ciesz Się  Życiem Duży uśmiech Wykrzyknik No ale skoro jesteś fizjoterapeutą to wiesz lepiej Wykrzyknik Uśmiech
Pozdrawiam!
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#6
Cześć
Odpowiedz
#7
Czesc Heska! Bardzo masz fajny zawod, na pewno wielu osobom pomagasz Uśmiech
Pozytywne nastawienie to potega, takze staraj sie ograniczyc martwienie sie choroba. Strach jest ok, ale z reguly ma "wielkie oczy" Uśmiech
Duzo zdrowka!
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz
#8
Cześć Heska Uśmiech Super ze do Nas dołączyłas. I masz rację,
w grupie raźniej Oczko
Odpowiedz
#9
Cześć[emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#10
Witaj Heśka.

Witaj i dziel się doświadczeniem. Ja też tylko praktycznie miałam PZNW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości