Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć Wszystkim !
#1
Cześć Wszystkim!

Mam na imię Zuza, jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, piszę pracę magisterską pt. "Relacja lekarz-pacjent a radzenie sobie z SM".
Głównym powodem i motywacją do pisania pracy na ten temat jest zmaganie się i walka ze stwardnieniem rozsianym przez mojego Tatę.
Pomóżcie mi proszę i poświęćcie 10 minut na wypełnienie całkowicie anonimowego kwestionariusza.

Jak go znaleźć???
To bardzo proste Oczko

Dział: POZOSTAŁE Strzałka Studenci, badania, prace licencjackie i magisterskie Strzałka temat posta: Cześć Zuza-studentka  Strzałka tam też znajdziecie link do ankiety Wykrzyknik

Z góry dziękuję za pomoc i poświęcony czas Nieśmiały Zawstydzony Duży uśmiech
Pozdrawiam Was Wszystkich
Zuza  Anioł
Odpowiedz
#2
Cześć Zuza Uśmiech Super, że postanowiłas napisać o tym prace. Oczywiście ankietę wypełnie i jestem ciekawa wyników jak to nie tajemnica Oczko
Odpowiedz
#3
(04-04-2017, 20:07)Joanna napisał(a): Cześć Zuza Uśmiech Super, że postanowiłas napisać o tym prace. Oczywiście ankietę  wypełnie i jestem ciekawa wyników jak to nie tajemnica Oczko

Cześć Joanna Uśmiech
Oczywiście po zebraniu i opracowaniu zdobytych odpowiedzi podzielę się wynikami i wnioskami z mojej pracy magisterskiej Uśmiech
Pewnie trzeba będzie na to trochę poczekać ale z przyjemnością je Wam opiszę Uśmiech
Z góry dziękuję za poświęcony czas Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości