Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie zabiegi rehabilitacyjne
#1
Tak się zastanawiam jakie mieliście zabiegi rehabilitacyjne.
Ja mam: solux niebieski na rękę, wirówki na ręce i nogi, ćwiczenia z rehabilitantem usprawniające oraz natryski. A jak to było u was
Odpowiedz
#2
cześć, ja miałam na porażenie nerwu trójdzielnego laser, elektrostymulacje i masaż, efekty super, jak ktoś nie wie nie zauważy, na koniec kwietnia mam mieć jeszcze masaż pneumatyczny na słabszą nogę i ćwiczenia z rehabilitantem na tą nogę i na dłonie, które cały czas czuję, a czasem jeden palec mam sztywniejszy
Odpowiedz
#3
(07-04-2017, 17:27)mufa napisał(a): Tak się zastanawiam jakie mieliście zabiegi rehabilitacyjne.
Ja mam: solux niebieski na rękę, wirówki na ręce i nogi, ćwiczenia z rehabilitantem usprawniające oraz natryski. A jak to było u was

ja miałam wirówki,laser.solux,krio na kolano,
Odpowiedz
#4
a ja proponuję żeby opisywać też efekty tych zabiegów, wiadomo każdy ma je na inne problemy, ale dobrze wiedzieć jak to działa Uśmiech
Odpowiedz
#5
a na czym polega masaż pneumatyczny?nigdy nie słyszałam.
Odpowiedz
#6
wkładasz kończynę do takiego rękawa, i on się pompuje po kawałku od dołu do góry (taka fala), ma usprawnić przepływ limfy
Odpowiedz
#7
Pytam bo ja już po pierwszym tyg i oprócz ćwiczeń z rehabilitantem nie widzę żeby inne coś dawały:/
A we wt mam lek to może uda się coś zmienić żeby lepsze skutki były bo teraz to mam wrażenie że ręka boli bardziej.

I jeszcze jedno pytanie czy ktoś z Was jeździ do Bornego na rehabilitację. Słyszałam że efekty super
Odpowiedz
#8
(07-04-2017, 18:25)hela napisał(a): wkładasz kończynę do takiego rękawa, i on się pompuje po kawałku od dołu do góry (taka fala), ma usprawnić przepływ limfy

nie wszędzie to chyba jest.ja  byłam tylko w przychodni.może więcej w sanatorium mają.
Odpowiedz
#9
u nas mają takie urządzenia w szpitalu, w ogóle rehabilitacja u nas jest fajnie wyposażona
Odpowiedz
#10
(07-04-2017, 18:09)hela napisał(a): a ja proponuję żeby opisywać też efekty tych zabiegów, wiadomo każdy ma je na inne problemy, ale dobrze wiedzieć jak to działa Uśmiech

u mnie efekty żadne.nic nie ma poprawy.ale co to oczekiwać jak 10 dni.powinniśmy mieć więcej rehabilitacji na nfz.mnie prywatnie nie stać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości