Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olejek THC - pomogę
#1
Pomogę *********************** ( w Holandii kilkuset stałych pacjentów )************************(((*. Nie nadwyręża domowego budżetu.
pozdrawiam
Odpowiedz
#2
********************i za handel takowym można odpowiadać karnie!
Jeśli proponujesz Coś to nie ćpaj Wykrzyknik  Bo o inny tutaj chodzi Oczko Wykrzyknik
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#3
(10-04-2017, 15:27)Yazon napisał(a): ************************** i za handel takowym można odpowiadać karnie!
Jeśli proponujesz Coś to nie ćpaj Wykrzyknik  Bo o inny tutaj chodzi Oczko Wykrzyknik

Czy zdajesz sobie sprawę ile osób dziennie przepłaca pseudo dilerom którzy naciągają chorych w potrzebie bo myślą że im to pomoże? 
Sam byłem taką osobą która dała się nabrać, znalazłem odpowiednie źródło kupiłem dużo taniej i teraz mogę tą osobę polecić, aby ktoś inny nie popełnił takiego błędu jak ja. Pomyśl zanim kogoś oskarżysz i sam odstaw cokolwiek bierzesz
Odpowiedz
#4
lukasz nie udawaj takiego "samarytanina" bo nawet nie wiesz o jaki olej chodzi Wykrzyknik Zły
I jeśli nie zaprzestaniesz to zgłoszę ten fakt gdzie trzeba Wykrzyknik Zły
OSTRZEGAM Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#5
(10-04-2017, 14:17)lukasz83zloc napisał(a): Pomogę w zdobyciu **************** ( w Holandii kilkuset stałych pacjentów ) Możliwość zamówienia**************(. Nie nadwyręża domowego budżetu.
pozdrawiam

[quote pid='4420' dateline='1491832227']

Czy zdajesz sobie sprawę ile osób dziennie przepłaca pseudo dilerom którzy naciągają chorych w potrzebie bo myślą że im to pomoże? 
Sam byłem taką osobą która dała się nabrać, znalazłem odpowiednie źródło kupiłem dużo taniej i teraz mogę tą osobę polecić, aby ktoś inny nie popełnił takiego błędu jak ja. Pomyśl zanim kogoś oskarżysz i sam odstaw cokolwiek bierzesz
[/quote]


A po stylu pisania łudząco podobny jesteś do kogoś kto proponował odsprzedaż Copaxonu a jeśli tak to usilnie szukasz naiwnych i powinieneś się leczyć Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#6
(10-04-2017, 14:17)lukasz83zloc napisał(a): Pomogę w zdobyciu z pewnego źródła************* ( w Holandii kilkuset stałych pacjentów ) Możliwość zamówienia z ****************. Nie nadwyręża domowego budżetu.
pozdrawiam

Łukasz 83. Nie handlujemy na forum żadnymi lekami ani innymi środkami lekopochodnymi. Dostajesz ostrzeżenie !
Joanna napisał 10-04-2017, 19:11:
NA forum nie handlujemy  lekami !!!!
Odpowiedz
#7
Witajcie dzisiaj poczytałam o oleju konopnym i dużo osób sobie go chwali. Sprawdzałam juz nawet cene w sklepie medyczno-zielarskim i 10ml kosztuje ok 150 zł. Czy ktoś z was go stosuje.?
Odpowiedz
#8
olimax 30ml 7%CBD 360pln, chyba najbardziej opłacalny.
Trudno mi określić czy pomaga, bo nie ja go stosuje, ale przy tej chorobie oprócz CBD, potrzebne jest jeszcze THC, które w PL niestety jest nielegalne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości