Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Załamana
#1
Witam, jestem załamana dziś lekarz po wynikach różnych badań przekazał mi złe wieści mam podejrzenie stwardnienia rozsianego.dał mi skierowanie również na rezonans....
Odpowiedz
#2
Na razie postaraj się zachować spokój - podejrzenie to nie jest jeszcze diagnoza. Zaczekaj na rezonans.
Pamiętaj, że stwardnienie rozsiane to też nie koniec świata, co potwierdzi Ci zdecydowana większość osób na tym forum. Trzymaj się! Uśmiech
Odpowiedz
#3
(12-04-2017, 16:45)binder napisał(a): Witam, jestem załamana dziś lekarz po wynikach różnych badań przekazał mi złe wieści mam podejrzenie stwardnienia rozsianego.dał mi skierowanie również na rezonans....
Cześć binder!
Nie załamuj się to najgorsze co można zrobić w takim przypadku, wiem że łatwo powiedzieć ale na razie to podejrzenie a jeśli nawet się potwierdzi to nie wyrok, z tym schorzeniem można całkiem normalnie żyć! I na tym Forum spotkasz bardzo dużo takich osób.
Głowa do góry nie poddawaj się tylko udowodnij że wbrew niesłusznie panującej opinii będziesz prowadziła normalne życie, czego Ci życzę!
Pozdrawiam!
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#4
A po jakich badaniach lekarz tak stwierdzil skoro jeszcze nie mialas rezonansu? Kochana wiem co czujesz, jestem w podobnej sytuacji. A nawet gorszej, bo jestem po 2 rezonansach glowy, w przeciagu roku pojawila sie nowa zmiana. Mam juz umowiony termin w szpitalu na punkcje. I wiesz co? Bylam zalamana kilka dni, ale zajrzalam na to forum, kilka osob do mnie napisalo i zrozumialam, ze diagnoza sm to nie jest od razu wozek inwalidzki. A teraz wiem, ze bede walczyc i nie dam sie chorobie, nawet jesli to SM. I takiego podejscia Ci zycze. I trzymam kciuki aby bylo dobrze.

W badaniu neurogicznym bylo cos nie tak??? Jakie masz objawy?
Odpowiedz
#5
cześć, a masz jakieś objawy? myślę że, bez rezonansu lekarz dość lekkomyślnie podzielił się z Tobą swoimi podejrzeniami, (oprócz rezonansów powinnaś mieć jeszcze punkcję, chociaż podobno to już nie jest konieczne do diagnozy), niepotrzebnie będziesz się denerwować, a może to wcale nie SM, i tego Ci życzę Uśmiech  jestem w miarę świeżo zdiagnozowana, ale wierz mi, rzeczywistość nie pokrywa się w ogóle z tym co wiedziałam o chorobie i leczeniu (czasy się zmieniły), i tak z tą chorobą żyje się normalnie, ja tak zamierzam. 
Także nie załamuj się, nie masz jeszcze diagnozy, i może mieć nie będziesz Uśmiech
Odpowiedz
#6
Binder trzymaj się. Wiem co czujesz do niedawna też miałam podejrzenie, tyle że to podejrzenie było po rezonansie bo wyszły cztery zmiany. Teraz diagnoza jest potwierdzona i od wczoraj zaczęłam leczenie. Ty jeszcze rezonansu nie miałaś więc spokojnie, niekoniecznie to musi być SM. Trzeba mieć nadzieję. Dużo siły Ci życzę! :*
Odpowiedz
#7
Witaj binder Uśmiech nie załamuj się bo po pierwsze nie masz jeszcze diagnozy a po drugie z sm da się normalnie żyć Uśmiech a skoro nie miałaś rezonansu to na podstawie jakich badań lekarz podejrzewa sm? I jakie masz objawy? Głowa do góry i nie martw się na zapas Uśmiech
Odpowiedz
#8
Hej binder! Powtorze za wszystkini, do znudzenia, glowa do gory! Uśmiech
Jeszcze nie nasz diagnozy, a nawet jesli ja dostaniesz, to zapomnij o wszystkim, co wiesz o SM, bo to wszystko niewiele ma wspolnego z rzeczywistoscia. Ja sama choruje od niespelna roku i tez na poczatku nie bylo mi za wesolo. A tu psikus, dosc normalnie wyglada zycie po diagnozie Oczko
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz
#9
Będzie dobrze. Co by nie było dasz radę! Tylko uwierz w siebie i kochaj życie. Ja zdiagnozowana zostałam ponad 3 lata temu. Jestem wyciągnięta w grupę przez cudownego, pełnego optymizmu Neurologa ze Szczecina, który tym optymizmem zaraża. Pozytywne nastawienie to połowa sukcesu. Poradzisz sobie ze wszystkim. Trzymam kciuki [RAISED FIST]

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#10
(12-04-2017, 16:45)binder napisał(a): Witam, jestem załamana dziś lekarz po wynikach różnych badań przekazał mi złe wieści mam podejrzenie stwardnienia rozsianego.dał mi skierowanie również na rezonans....

Prosze napisz na:  *********@wp.pl  lub  *******@wp.pl  Postaramy sie pomoc medycznie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości