Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z widzeniem,proszę o radę
#1
witam,jestem zaniepokojona i nie wiem co się dzieje.SM zdiagnozowano u mnie jakieś 5 lat temu.obecnie mam postać postępująca,choć dotychczas,czyli ok.3lat było dobrze.tydzień temu przewróciłam się,uderzyłam sie w głowę,a teraz od 3dni mam problemy z widzeniem.widzę jak przez,,szklaną krzywą szybę "to jest bardzo uciążliwe,do tego w głowie trochę mi sie kręci.zwlekam z lekarzem i czekam aż przejdzie.bo już sie przyzwyczaiłam do dni lepszych i gorszych,przecież u mnie juz nie ma chyba rzutów,co mam zrobić?
Odpowiedz
#2
Powinnaś zgłosić się do lekarza. Może ten problem ze wzrokiem jest skutkiem uderzenia a nie sm. Ale bez względu na przyczynę zgłoś się lekarza. Takich objawów nie powinnaś lekceważyć. Wzrok jest ważny chyba dla każdego wiec warto o niego dbać. A skoro oprócz tego masz jeszcze jakieś inne dolegliwości to tym bardziej nie ma na co czekać. Lepiej niech lekarz to sprawdzi.
Odpowiedz
#3
Witam Cie Beali1980!
Jedyną i najlepsza radą w takim przypadku jest jak najszybszy kontakt z lekarzem neurologiem Ciebie prowadzącym i opowiedzenie mu wszystkiego!
Radziłbym nie zwlekać gdyż równie dobrze może to być od urazu! I nie szukaj pomocy w takich przypadkach u Dr.Google!
A to że nie masz rzutów to nie znaczy że nie należy zastosować np. sterydów lub jakiegoś innego leczenia?!
Poadrawiam
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości