Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#11
Gabrysia trzymaj się!!!! W sierpniu stuknie mi 40 i diagnozę dostałam w maju tego roku. Jak planowane leczenie?
Odpowiedz
#12
Świetne podejście, tak trzymaj.
Wygląda na to, że ludzie w naszym wieku (mam 42 lata), przykładają dużą wagę do diet, gotowania i takich tam. Fajnie, tylko, że... Z moich doświadczeń wynika, że najlepsze i najzdrowsze żarcie, jest zazwyczaj najniezdrowsze i słabo zjadliwe. Coś ze mną nie tego...
" I don't mean to sound bitter, cold or cruel, but I am, so that's how it comes out" - Bill Hicks
Odpowiedz
#13
(20-07-2017, 10:00)Anna Zet napisał(a): Gabrysia trzymaj się!!!! W sierpniu stuknie mi 40 i diagnozę dostałam w maju tego roku. Jak planowane leczenie?

Czesc Ania, jestem w Twoim wieku i diagnoza rok temu. Jak sie czujesz i czy masz leczenie i na jakich warunkach?
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#14
Cześć. Będę podglądać Twoje przepisy. Może mnie natchniesz. Od daaaawna próbuję się zmobilizować do zdrowego jedzenia z myślą o stwardnieniu rozsianym... ale chyba nie mam wystarczająco dużo motywacji i silnej woli. Jak dobierasz przepisy? Są jakoś specjalnie dobrane do naszej choroby? Dużo zdrówka! Uśmiech
Odpowiedz
#15
(20-07-2017, 07:54)Gabrysia76 napisał(a): No i SM potwierdzone..

Jeżeli macie ochotę to zapraszam na moja stronę o gotowaniu dla SM:
https://www.facebook.com/gotowanienapysznie/

Takie tam propozycję wg mnie zdrowych posiłków....

Pozdrawiam
Trzymaj się. Dobrze, że od początku masz dobre nastawienie. Uśmiech A co z leczeniem? Zostałaś już włączona do programu?
Odpowiedz
#16
(26-07-2017, 14:30)Monika napisał(a):
(20-07-2017, 07:54)Gabrysia76 napisał(a): No i SM potwierdzone..

Jeżeli macie ochotę to zapraszam na moja stronę o gotowaniu dla SM:
https://www.facebook.com/gotowanienapysznie/

Takie tam propozycję wg mnie zdrowych posiłków....

Pozdrawiam
Trzymaj się. Dobrze, że od początku masz dobre nastawienie. Uśmiech A co z leczeniem? Zostałaś już włączona do programu?

Hej
od jutra zaczynam z Plegride.
Zobaczymy, na razie zaobserwowałam, że 6 łyżek oliwy z oliwek załatwiło sprawę zawrotów głowy.
Poza tym dieta spowodowała zrzucenie 6 kg co wyszło mi na zdowie, może mnie mojemu portfelowi bo muszę trochę rzeczy dokupić!
Nie korzystam z żadnej diety, po prostu stosuję zalecenia dietetyka. Przepisy znajduje w necie.

Pozdrawiam

(20-07-2017, 11:19)le Fer napisał(a): Świetne podejście, tak trzymaj.
Wygląda na to, że ludzie w naszym wieku (mam 42 lata), przykładają dużą wagę do diet, gotowania i takich tam. Fajnie, tylko, że... Z moich doświadczeń wynika, że najlepsze i najzdrowsze żarcie, jest zazwyczaj najniezdrowsze i słabo zjadliwe. Coś ze mną nie tego...

Na pewno zdrowe jedzenie może być niekoniecznie takie smaczne jak normalne. Ale będę się upierać że zdrowe...
Wszystko z Tobą ok ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości