Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć
#11
Hela ja też jestem w programie 100 km od domu (ale w swoim województwie). Gdyby nie to to nie miałabym leczenia niewiadomo jak dlugo... także brak rejonizacji jest dużym plusem.
Odpowiedz
#12
pewnie że jest, tylko podejście do tego niektórych lekarzy zadziwia
Odpowiedz
#13
[quote pid='6785' dateline='1505207892']
Na razie minęło niewiele czasu wiec jeszcze te objawy mogą się wycofać Uśmiech czasami wystarczy tydzień czy dwa a czasami potrzeba kilku miesięcy żeby wrócić do formy. Także czekaj cierpliwie Uśmiech
A jeśli chodzi o leki to neurolog ci ich nie wpisze... program lekowy prowadzą szpitale (gdzieś tu na forum jest lista tych szpitali). Tam musisz się zgłosić ze skierowaniem. Wytłumaczyli ci to wszystko w szpitalu?

A do programu lekowego teraz o wiele łatwiej się dostać. Jeszcze kilka lat temu było rzeczywiście gorzej ale teraz dużo się zmieniło w programie lekowym i jest naprawdę łatwiej Uśmiech
[/quote]

Mam nadzieję że przejedzie bo to prawa ręka i  czasem bywa to uciążliwe.
Co do leczenia to jeszcze nie wiem nic konkretnego.
Z forum dowiedziałam się że to nie tak szybko z tym leczeniem. Lekarz powiedział że "porozmawiamy o lekach jak już próby wątrobowe wyjdą dobrze".
Jutro mam do odbioru wyniki i doczekać się ich nie mogę.
Do neurologa idę do szpitala - jest ordynatorem więc myślę, że wie co robi.

(12-09-2017, 12:03)klaudia26 napisał(a): Hela ja też jestem w programie 100 km od domu (ale w swoim województwie). Gdyby nie to to nie miałabym leczenia niewiadomo jak dlugo... także brak rejonizacji jest dużym plusem.

W jakich miastach jesteście w programie??
Odpowiedz
#14
w Katowicach
Odpowiedz
#15
Chrzanów

7 km od domu ?
Odpowiedz
#16
To trzymam kciuki za dobre wyniki Kasiu Uśmiech i oczywiście daj znać jak już będziesz wiedziała coś więcej Uśmiech
Ja jestem w programie w Poznaniu.
Odpowiedz
#17
Odebrałam wyniki na obecność prążków oligoklonalnych - wynik pozytywny.
Jutro idę na zapisanie do programu lekowego. Umieram z niecierpliwości Uśmiech
Odpowiedz
#18
Widać po Tobie pozytywne nastawienie... super! Uśmiech
Zapisałaś się już do programu? Trzymam kciuki, żebyś nie musiała długo czekać. Koniecznie daj znać jak sytuacja Uśmiech
Odpowiedz
#19
Tyle ostatnio niefajnych sytuacji w życiu mi się przytrafiło, że jedyne co mi zostało to tylko śmiać się bo inaczej bym zwariowała Oczko

Dziś byłam tylko na chwilę u lekarza na neurologii, jutro idę żeby zapisali mnie do programu.
Będę brała zastrzyki. I z tego co zrozumiałam dostane je już jutro.... ale jak czytam na forum ile się czeka na leki to zastanawiam się czy się nie przesłyszałam?

Jutro dam Wam znać Oczko
Odpowiedz
#20
Zależy od placówki, w jednej są miejsca w programie od ręki w innych trzeba czekać, czemu zastrzyki, nowo zdiagnozowanym teraz chętnie dają tecfidrę (tabletki)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości