Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowy użytkownik
#1
Cześć, jestem nowym użytkownikiem. SM mam zdiagnozowane od sześciu lat. Jestem na zasiłku przedemerytalnym, do września 2018r,kiedy to będę mógł przejść na emeryturę.
Jeżeli chodzi o SM, to na szczęście objawy mi się zatrzymały, po za problemem z chodzeniem. Jestem pod opieką Neurologa.To tyle jeżeli chodzi o moją osobę
pozdrawiam Marian
Odpowiedz
#2
(20-10-2017, 22:04)Marian napisał(a): Cześć, jestem nowym użytkownikiem. SM mam zdiagnozowane od sześciu lat. Jestem na zasiłku przedemerytalnym, do września 2018r,kiedy to będę mógł przejść na emeryturę.
Jeżeli chodzi o SM, to na szczęście objawy mi się zatrzymały, po za problemem z chodzeniem. Jestem pod opieką Neurologa.To tyle jeżeli chodzi o moją osobę
pozdrawiam Marian



(20-10-2017, 23:55)Chmurka napisał(a): Cześć Marian, dobrze że objawy ustąpiły.
jaki lek bierzesz?
Odpowiedz
#3
Witaj Marian.
No właśnie napisz co z leczeniem. W innym wątku napisałeś coś o fampyrze i coś jeszcze, ale jakie masz konkretnie leczenie teraz tymi, że tak powiem "naszymi" specyfikami od SM.
Odpowiedz
#4
Witaj Marian Uśmiech Ciesze się, że dołączyłes do Naszego grona Uśmiech Życzę Ci dużo siły i wytrwałości i braku rzutów. Tez jestem ciekawa czy się leczysz ?
Odpowiedz
#5
Witaj na forum Uśmiech
Odpowiedz
#6
Witaj Marianie. Chyba każdy z nas jest ciekawy co do Twojego leczenia
Odpowiedz
#7
Cześć Marian Uśmiech
Odpowiedz
#8
Cześć Marian!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości