Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy to już za późno na leczenie ?
#81
Istnieje coś takiego jak otępienie skroniowo - czołowe, rzadka choroba neurodegeneracyjna, w przebiegu przypominająca, przynajmniej na początku schizofrenię prostą. Ciężki temat.
Odpowiedz
#82
Co nie potwierdza że to masz. Lepiej nie szukać na siłę i nie przyciągać złych fali. Wiesz nasz umysł potrafi płatać figle i potrafi czynić cuda i na tym się skup. Nikt ci nie powiedział że został ci miesiąc życia więc korzystaj z niego ile wlezie i nie  myśli o tym co się może zdarzyć bo ci życie minie na gdybaniu  Oczko
Odpowiedz
#83
(23-06-2023, 22:43)Benita napisał(a): Co nie potwierdza że to masz. Lepiej nie szukać na siłę i nie przyciągać złych fali. Wiesz nasz umysł potrafi płatać figle i potrafi czynić cuda i na tym się skup. Nikt ci nie powiedział że został ci miesiąc życia więc korzystaj z niego ile wlezie i nie  myśli o tym co się może zdarzyć bo ci życie minie na gdybaniu  Oczko

To prawda. Warto "zaprogramować" swój umysł na pozytywne myślenie i po prostu być dobrej myśli Uśmiech
___________________________________________
nowoczesne ławki pikowane w korzystnych cenach
Odpowiedz
#84
Powinni SM zmienić na Aktywni- pozytywni Duży uśmiecha tak wogole to na całym świecie oprócz Polski jest MS a nie SM od Multiple Skleroze
Odpowiedz
#85
Mały update jak się teraz czuje.

-problemy z wzrokiem dalej je mam najszybsza wizyta do okulisty to 7 lipiec w mojej przychodni na pilne to koniec 2023 roku.
-napady potu i pocenie w nocy mineło
-drżenia są mniejsze u uciski miesni też
-ucisk w lewej łydce minął ale w prawej został ale to już mam od 2019 roku
-zawroty głowy mi mineły
-ucisk z tyłu głowy jest mniejszy
-temperatura ciała dalej dziwna 35.5
-moje ruchy rąk są bardziej zborne
-mrowienie głowy też mija
-mdłości mi mineły i mam apetyt

Ogólnie to cały czas ćwicze i widzę poprawę ale jestem pewny że ten wzrok i ucisk z tyłu głowy zostanie już na 99 %, 18 lipca mam kolejny rezonans i wynik badań z warszawy na przewlekłą boleriozę i badanie acetylocholiny.
Odpowiedz
#86
(02-07-2023, 17:01)Użytkownik10 napisał(a): Mały update jak się teraz czuje.

-problemy z wzrokiem dalej je mam najszybsza wizyta do okulisty to 7 lipiec w mojej przychodni na pilne to koniec 2023 roku.
-napady potu i pocenie w nocy mineło
-drżenia są mniejsze u uciski miesni też
-ucisk w lewej łydce minął ale w prawej został ale to już mam od 2019 roku
-zawroty głowy mi mineły
-ucisk z tyłu głowy jest mniejszy
-temperatura ciała dalej dziwna 35.5
-moje ruchy rąk są bardziej zborne
-mrowienie głowy też mija
-mdłości mi mineły i mam apetyt

Ogólnie to cały czas ćwicze i widzę poprawę ale jestem pewny że ten wzrok i ucisk z tyłu głowy zostanie już na 99 %, 18 lipca mam kolejny rezonans i wynik badań z warszawy na przewlekłą boleriozę i badanie acetylocholiny.

No to nie jest źle, skoro ćwiczysz i widzisz poprawę to jak dorzucisz dobre odżywianie to już sukces gwarantowany
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości