Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SM i medycyna estetyczna
#1
Dzień dobry. 
10 lat temu postawiono mi diagnozę, jak do tej pory czuje się dobrze nie mam jakiś większych objawów . 
Ostatnio z racji tego, że lata mijają a grawitacja działa niemiłosiernie zapragnęłam skorzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Bardzo mnie korci zabieg mezoterapii z biostymulatorami tkanowymi. Stąd moje pytanie do Was czy może ktoś korzystał z takich zabiegów i może mi powiedzieć jak sie później czuł?
Odpowiedz
#2
To chyba zależy od organizmu. Każdy może mieć inne odczucia. Gdzie sną forum jest wątek na temat medycyny. Zajrzyj tam może uda się coś znalezc
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#3
(06-06-2023, 12:29)Bubka napisał(a): To chyba zależy od organizmu. Każdy może mieć inne odczucia. Gdzie sną forum jest wątek na temat medycyny. Zajrzyj tam może uda się coś znalezc

Ok poszukam. Dziękuję za odpowiedź ?

(07-06-2023, 08:13)e-smka napisał(a): Pachnie mi to jakąś Dalpochą...

Nie rozumiem o co chodzi?
Odpowiedz
#4
E-smka, Dalpocha powstał w krótkim czasie a tutaj konto jest od 2020
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#5
(07-06-2023, 19:30)Bubka napisał(a): E-smka, Dalpocha powstał w krótkim czasie a tutaj konto jest od 2020

Doczytałam już wiem co to Dalpocha ja tym nie jestem? po prostu założyłam konto ale jakoś tak wyszło, że rzadko tu zaglądam ?
Odpowiedz
#6
Tak, wiem.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#7
W sumie nie ma większych obostrzeń w tym zakresie. Wiele zabiegów jest możliwych do wykonania również w przypadku SM. Polecma jednak na takie zabiegi chodzić do gabinetów lekarskich, a nie do gabinetów kosmetycznych bo właśnie w tkaich miejscach można mieć pewnosć ,ze zabieg zostanie zachowany z zasadami bezpieczeństwa.
Poza tym z lekarzem zawsze można skonsultować swoją chorobę i lekarz będzie w stanie stwierdzić czy są tutaj jakieś obostrzenia czy nie.

Na stronie jest kilka podpowiedzi na temat łądnego wygłądzenia twarzy https://hotelsgratis.pl/jak-wygladzic-twarz/ Polecam sobie zerknąć.
Odpowiedz
#8
Powiem szczerze, że sama unikam takich zabiegow. Wiem, ze w wielu przypadkach nie ma tutaj przeciwwskazań, ale jednak wolę stawiać na naturalne sposoby dbania o urodę. Wszyscy się zestarzejemy trzeba wziąć to pod uwagę Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości