Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jeszcze nie zdiagnozowana,Witam Wszystkich :)
#61
Ja też sporadycznie miałam takiego flasza, że byłam czerwona od stóp po głowę.
Odpowiedz
#62
Becia pamiętaj o odpowiednio tłustym jedzeniu i powinno być ok
Odpowiedz
#63
(25-04-2018, 06:13)mufa napisał(a): Becia pamiętaj o odpowiednio tłustym jedzeniu i powinno być ok

Np co to by miało być? Ja nie lubię tłustych rzeczy, staram się unikać ale jak będzie trzeba to przeżyję Uśmiech
Odpowiedz
#64
Becia ja jem mało tłustych rzeczy, miałam obawy w związku z tym jak zaczynałam brać tec, ale przy mało tłustych, regularnych posiłkach jest ok, ale jem tak z pięć razy dziennie, małe porcje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#65
(25-04-2018, 06:42)hela napisał(a): Becia ja jem mało tłustych rzeczy, miałam obawy w związku z tym jak zaczynałam brać tec, ale przy mało tłustych, regularnych posiłkach jest ok, ale jem tak z pięć razy dziennie, małe porcje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A co np z tych tłustych rzeczy jesz?
Odpowiedz
#66
W sumie to niewiele, ryby, sosy, sery, masło tak normalnie jem raczej, i nie jem mięsa ale to na długo przed diagnozą już nie jadłam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#67
Ja jem, np. na śniadanie 2 kanapki (chleb ciemny, margaryna, wędlina - drobiowa i jakieś warzywo). Kanapka, tabletka i kanapka. Z tym fleschem to różnie, raz jest raz go nie ma. Na kolację tak samo, jem co mam. To co widzę po sobie to jak zjem na śniadanie coś z nabiału (serek wiejski, płatki, twaróg) to wtedy mam flescha. Metodą prób i błędów dojdziesz do tego co jest dla Ciebie ok.
Co to tego co napisała Hela na temat tego, że jakby dostała tabletki do domu to by się zastanawiała 3 dni kiedy je zacząć brać i ze mną tak było. Dostałam leki w czwartek do domu a pierwszą dawkę wzięłam dopiero w sobotę.  Zasanawianie się, analizowanie... Dostałabym w szpitalu pierwszą tabletkę i było by po sprawie.
Odpowiedz
#68
Ja do śniadania dodaję majonez do kanapek, często jem jajka, omlet, jajecznicę, ser żółty. Awokado też ujdzie w tłumie. Mięsa nie jem w ogóle. Z resztą zauważyłam coś ciekawego - odkąd jem solidne śniadania, schudłam ze dwa kilo Oczko
Odpowiedz
#69
(25-04-2018, 13:24)Miriam napisał(a): Ja do śniadania dodaję majonez do kanapek, często jem jajka, omlet, jajecznicę, ser żółty. Awokado też ujdzie w tłumie. Mięsa nie jem w ogóle. Z resztą zauważyłam coś ciekawego - odkąd jem solidne śniadania, schudłam ze dwa kilo Oczko

No tak regularne jedzenie to podstawa i od razu kg w dół, wiem po sobie bo jak dołączyłam do tego siłownię to kilogramy same leciałyUśmiech majonez hm jakieś 2 lata temu zrezygnowałam z niego całkowicie na rzecz diety i ćwiczeń ale może trzeba by wrócić, upragniona waga już jest, chodzę na siłownię nadal to może nic mi nie zaszkodzi włączyć majonez :p kalorie Spale jsk trochę poskacze :p dziękuję za odpowiedzi Uśmiech
Odpowiedz
#70
Kiedy zaczynałam brać Tec to lekarz kazał mi jeść tłusty posiłek przy tabletce. Mówi, że to nie tylko zmniejsza skutki uboczne, ale też leki się lepiej wchłaniają, więc co za tym idzie- lepiej działają.  Chyba, że to ja coś przekręciłam, ale tak zrozumiałam i tam staram się jeść. U mnie oprócz wymienionych rzeczy często ląduje na kanapce masło orzechowe i czasem zjem kilka orzechów do posiłku Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości