Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kłopoty ze snem
#51
Mózg to na pewno :-)
Odpowiedz
#52
Szkoda, bo zawsze byłam chętna w razie wypadku Smutny
Odpowiedz
#53
Dawcą szpiku też nie mogę być. Nie wiem co ma SM do narządów. Ja zgodę noszę w portfelu. Przecież chyba wątroba czy nery nie są zainfekowane przez stwardnienie. Szpik powiedzmy rozumiem  - jakiś tam wysilrk, ale jak zejdę to mi będzie jakby wszystko jedno.
Odpowiedz
#54
Mnie też skreslili z bycia dawcą jak tylko zgłosiłam że jestem chora. Krwi nie chcą narządów też nie. Chociaż może jakby po śmierci to coś by wzięli
Odpowiedz
#55
Trwam jednak w nadziei, że jak coś mi się przytrafi, to coś wezmą i może ktoś inny dzięki temu będzie mógł żyć Uśmiech ja tam z chmurki będę patrzyć, czy biorą czy nie Uśmiech
Odpowiedz
#56
A ja bym się zgodziła żeby ewentualnie gdyby chcieli to do badań mogli by mnie wziąć Oczko
Bo skoro za żywego już nie możemy pomóc to może chociaż po...
Odpowiedz
#57
A może chociaż temu, co preparatem zwłoki się na coś przydam? To mogłoby być ciekawe...
Odpowiedz
#58
No tylko Ty już raczej o tym wiedzieć nie będzieszUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#59
Niestety ;-)
Odpowiedz
#60
Myślałam, że to wątek o problemach ze snem a tu transplantacje, narządy... Duży uśmiech

Więc w sprawie problemów ze snem, to ja nie wiem czy dopadło mnie to słynne SM-owe zmęczenie, czy przesilenie wiosenne, ale śpię po 12 godzin na dobę a mogłabym więcej, gdybym mogła Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości