Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Objawy - możliwość SM
#41
(17-01-2022, 15:57)Matek222 napisał(a):
(17-01-2022, 12:32)Olaa napisał(a):
(12-01-2022, 19:55)Matek222 napisał(a): 2 tygodnie po kuracji solu i szczerze mówiąc obawiam sie, ze mi tak pozostanie.  A człowiek tak cwaniakował. Smutny

Mi wrócił wzrok w 100% po PZNW. Trzymam kciuki!!

A dlugo trwał proces regeneracji? Dziękuje!
Jak tam u Ciebie Matek222? Ja niedawno założyłem konto na forum, ponieważ też mam większość "książkowych" objawów SM, a neurolodzy na podstawie wyników RM wykluczają i zganiają wszystko na psychosomatykę. Jak tam Twoje PZNW? Pokonane Uśmiech?
Odpowiedz
#42
A wszystko w porządku. Miałem w ostatnim czasie robione potencjały wzrokowe, które niestety wyszly na moja niekorzyść, bo potwierdziło się pozagalkowe zapalenie nerwu wzrokowego, ale ostrośc w oku odzyskałem. Dalej walczę i mam nadzieje, ze to jednorazowy przypadek i więcej nie będę zmuszony leżeć w szpitalu. Rezonanse czyste, prążków brak, badania mloteczkowe bez jakichkolwiek zarzutów. Tak poza konkursem dodam jeszcze, ze od wyjścia ze szpitala samopoczucie dużo lepsze niż było przed PZNW, jestem duzo bardziej efektywniejszy, duzo lepiej żyje, więcej pracuje, więcej trenuje, głowa tez lepiej zauważyłem działa. Teraz jest okres wakacyjny czyli mój okres, duzo sportu na pełnym słońcu a ja czuje się jakbym miał znowu 12 lat. Generalnie same pozytywy i czuje się naprawdę zdrowo, a wizja tego ze mogę kiedykolwiek mieć postawiona diagnozę SM jakoś mocno mnie nie dobija, w zasadzie to o tym nie myśle tylko racjonalnie sobie funkcjonuje. Uśmiech
Odpowiedz
#43
A ja dzisiaj byłem u specjalisty chorób wewnętrznych z dolegliwościami, dostałem skierowanie do neurologa na NFZ, najbliższe terminy w 2023 roku haha. Co za kraj Duży uśmiech Prywatnie październik, listopad Język. Jedyne co mi stwierdzono, to jak zwykle: objawy psychosomatycznie, skoro na rezonansie nie wyszły zmiany Język. Dostałem Neurovit i mam teraz czekać łaskawie na terminy za rok Duży uśmiech. Takie jaja chyba tylko u nas i na ścianie wschodniej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości