Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkich
#21
Bejus piszesz że będziesz sobie robił tzn prywatnie?
Odpowiedz
#22
To znaczy ja mam wykupione w pzu pakiet gdzie jest mri za darmo  za kontrast będę musiał zapłacić tylko 200 zł a  skierowanie musiałem sobie załatwić od lekarza zbytnio nie chciał ale laski nie robi Oczko 
Odpowiedz
#23
(31-12-2016, 15:34)Bejus napisał(a): To znaczy ja mam wykupione w pzu pakiet gdzie jest mri za darmo  za kontrast będę musiał zapłacić tylko 200 zł a  skierowanie musiałem sobie załatwić od lekarza zbytnio nie chciał ale laski nie robi Oczko 

Odebralem wyniki rezonansu i jeżeli chodzi o głowę to zmiejszeniu uległo ognisko w okolokomorowej istocie białej lewego płata czołowego z 18mm na 13mm i niewidoczne jest obecnie wzmocnienie tego ogniska oraz ogniska 5 w podkorowej istocie białej lewego płata czołowego wzmocniło się jedynie ognisko 5mm w podkorowej istocie białej prawego płata ciemnieniowego oraz ognisko korowo podkorowe  8mm w lewej półkuli  

Dyskretnie zmiejszyla się intensywność ognisk demielizacyjnych w obrazach T2  struktury wewnatrzczaszkowych bez dynamiki a jezeli chodzi o kregoslup bo o to głównie mi chodziło to jest napisane że zniesiona lordoza szyjna a tak to wszystko wporzadku jest za nim pójdę z wynikami do specjalisty czy może ktoś wie o co chodzi z tą zniesiona lordoza szyjna ? Pozdrawiam i widzę że sport pomaga i to dużo ze aż zmiany ogniska się zmiejszaja Uśmiech
Odpowiedz
#24
Wlasnie mialam pytac, co robisz, ze Ci sie ogniska zmniejszyly Uśmiech Super, gratulacje i oby tak dalej!
Ja niestety nie umiem pomoc z ta lordoza szyjna, ale moglbys sie podzielic, co i jak czesto cwiczysz? Efekty sa super Uśmiech
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz
#25
(14-01-2017, 11:08)Areliee napisał(a): Wlasnie mialam pytac, co robisz, ze Ci sie ogniska zmniejszyly Uśmiech Super, gratulacje i oby tak dalej!
Ja niestety nie umiem pomoc z ta lordoza szyjna, ale moglbys sie podzielic, co i jak czesto cwiczysz? Efekty sa super Uśmiech

Wiec jeżeli chodzi o mnie to wskrucie napisze ze leczylem się antybiotykami 2 lata na cpn  były efekty ale to jeszcze nie to czego oczekiwałem później piłem wodę utleniona i następne efekty po niej  i to bym powiedział ze lepsze od antybiotyków juz po 4 miesiącach jej picia wiadomo ze przy obu tych sposobów leczenia były herksy ale później duża poprawa  i do tego ćwiczyłem 3 razy w tygodniu i 3 razy biegałem  później nie leczylem się niczym i zrobiłem mri w 2015 w pazdzierniku i jakieś tam ogniska miałem od listopada 2015 zaczęłem chodzić na box i crosfit i do tego biegi i tak było do kwietnia 2016 bo coś miałem problem z mowa chyba przez ten crosfit bo tam był wycisk opór i zrezygnowałem z boxu i crosfitu i zamiast tego ćwiczę na siłowni i biegam dalej i od tej pory gdy zaczęłem przygodę z silownia zrobiłem sobie dietę kurczak ryz kasze jajka warzywa owoce w swojej diecie nie miałem wogole chleba i masła  wiec widać ze coś musi być w tym ze sport i dieta coś dają dla niedowiarkow mogę wysłać opis mri ostatni pozdrawiam

(14-01-2017, 12:43)Bejus napisał(a):
(14-01-2017, 11:08)Areliee napisał(a): Wlasnie mialam pytac, co robisz, ze Ci sie ogniska zmniejszyly Uśmiech Super, gratulacje i oby tak dalej!
Ja niestety nie umiem pomoc z ta lordoza szyjna, ale moglbys sie podzielic, co i jak czesto cwiczysz? Efekty sa super Uśmiech

Wiec jeżeli chodzi o mnie to wskrucie napisze ze leczylem się antybiotykami 2 lata na cpn  były efekty ale to jeszcze nie to czego oczekiwałem później piłem wodę utleniona i następne efekty po niej  i to bym powiedział ze lepsze od antybiotyków juz po 4 miesiącach jej picia wiadomo ze przy obu tych sposobów leczenia były herksy ale później duża poprawa  i do tego ćwiczyłem 3 razy w tygodniu i 3 razy biegałem  później nie leczylem się niczym i zrobiłem mri w 2015 w pazdzierniku i jakieś tam ogniska miałem od listopada 2015 zaczęłem chodzić na box i crosfit i do tego biegi i tak było do kwietnia 2016 bo coś miałem problem z mowa chyba przez ten crosfit bo tam był wycisk opór i zrezygnowałem z boxu i crosfitu i zamiast tego ćwiczę na siłowni i biegam dalej i od tej pory gdy zaczęłem przygodę z silownia zrobiłem sobie dietę kurczak ryz kasze jajka warzywa owoce w swojej diecie nie miałem wogole chleba i masła  wiec widać ze coś musi być w tym ze sport i dieta coś dają dla niedowiarkow mogę wysłać opis mri ostatni pozdrawiam
Wiem ze ja myślę inaczej niż większość osób z sm ale dla mnie nie ma czegoś jak sm ze to choroba nieuleczalna jest  moze tak myślę że nie miałem dobrych neurologów u których na początku diagnozy chodziłem i zawsze jak miałem problem to mówili że nic nie da się zrobić ze ta choroba właśnie taka jest je dynie sterydy ktore na mnie nie działały i gorzej po nich się czułem bo o leczeniu interferonem to znacie moje zdanie  u neurologów się wogole juz nie leczę tylko idę do nich jak coś potrzebuje typu skierowanie na mri  i tak jest już z 8 lat
Odpowiedz
#26
Witam wszystkich nie byłem jeszcze u lekarza z wynikami brak czasu ale postaram się w tym tygodniu ale dowiedziałem się ze zniesiona lordoza szyjna jest to skrzywienie kregoslupa szyjnego w stronę przodu aż w szoku jestem jak to przeczytałem

http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/c...id,tm.html
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości