Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obraz rezonansu
#51
Serenity teraz o wiele łatwiej się dostać do programu lekowego niż kiedyś. Także nie przejmuj się bo jeśli potwierdzą u ciebie sm to na pewno się dostaniesz. A jeśli w jednym szpitalu będzie kolejka to zawsze możesz znaleźć inny szpital w którym nie będzie kolejki.
Jeśli chodzi o leki to dziewczyny pisały ci juz o tecfiderze. Ja biorę copaxone i tez nie mam skutków ubocznych. Jedynie odczyn po zastrzyku (który zazwyczaj do rana znika) i lekki ból przy dotyku miejsca wstrzykniecia (tak ze 2-3 dni). Poza tym nic więcej u mnie się nie pojawia.
Odpowiedz
#52
Uff super. Czyli nie powinno być tak źle. Ciekawa jestem jak u mnie sytuacja się rozwinie. Chciałabym stąd jak najszybciej wyjść... Uśmiech
Odpowiedz
#53
Gorzej tylko jeśli to nie jest postać rzutowo-remisyjna Smutny oj kurcze noc przychodzi i czarne myśli wracają. Ale walcze z nimi Uśmiech
Odpowiedz
#54
Serenity nie nakrecaj się bo w końcu Ci psycha siądzie
Odpowiedz
#55
(16-09-2017, 21:46)mufa napisał(a): Serenity nie nakrecaj się bo w końcu Ci psycha siądzie

Mam wrażenie że juz mi siadła Smutny moja psycholozka tez każe mi sie ciągle nie nakręcac bo wie ze mam do tego tendencje. W pn ma mnie odwiedzić to z nią porozmawiam... 
Dziękuję za wsparcie!
Odpowiedz
#56
Dokładnie! tak jak pisze mufa - nie ma się co nakręcać bo nic dobrego z tego nie będzie.
Odpowiedz
#57
(16-09-2017, 09:36)Serenity1987 napisał(a): Uff super. Czyli nie powinno być tak źle. Ciekawa jestem jak u mnie sytuacja się rozwinie. Chciałabym stąd jak najszybciej wyjść... Uśmiech

Jestem po punkcji. Nic nie bolało. Czuje sie dobrze. I to tyle z dobrych wieści. Wstępne badanie płynu jest nieprawidłowe. W tym tygodniu na pewno nie wyjdę. Mam dostac 5 dniową kuracje solumedrolem w kroplowce i tyle wiem na razie... 
Jestem załamana Smutny
Odpowiedz
#58
Dobrze że punkcja bez skutków ubocznych, na wynik w zależności od szpitala trzeba poczekać do dwóch tygodni, po solu powinnaś sie lepiej poczuć, i objawy powinny ustąpić, trzymaj sie ciepło Uśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#59
Tylko ze właśnie ja żadnych objawów nie mam. Pytałam dr czy w takiej sytuacji tez podaja to powiedziala ze tak bo skoro plyn wyszedl zly tzn ze prawdopodobnie sa swieze ogniska. Rezonans głowy i szyi przede mną.

Na wynik tak jak piszesz dwa tygodnie się czeka.
Odpowiedz
#60
Ja mam ogniska które są w takich miejscach mózgu których nie używamy, jak miałam rezonans wyszły aktywne, a czułam sie rewelacyjnie, reguły tu nie ma


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości