Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obraz rezonansu
#61
(19-09-2017, 11:00)hela napisał(a): Ja mam ogniska które są w takich miejscach mózgu których nie używamy, jak miałam rezonans wyszły aktywne, a czułam sie rewelacyjnie, reguły tu nie ma


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pewnie u mnie tez tak jest...
Odpowiedz
#62
Poczekaj na diagnozę i nie myśl o chorobie, wiem że teraz prosto jest tak mówić, sama byłam załamana jak trafiłam do szpitala, ale myślę że rozmowa z lekarzem który wszystko Ci wyjaśni może pomóc.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#63
Podsumowując, wyszłam wczoraj. Czekam teraz dwa tygodnie na wyniki prążków i borelioze z płynu mózgowego. Lekarka jest pewna że to sm. W rezonansie wyszły dwie aktywne zmiany jedna w głowie druga w szyi, dostałam solu medrol przez 5 dni pomimo braku objawów. Dostałam leki na wynos.Od wczoraj boli mnie głowa, zatykają mi się uszy w ogóle słabo mi się robi. Tak mi wyszedł pobyt w szpitalu...muszę wrócić do siebie i do rzeczywistości Uśmiech
Odpowiedz
#64
Aktywne zmiany to stan zapalny i na nie pewnie dostałaś solu, nie wszystkie zmiany dają "widoczne" objawy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#65
Pewnie takie skutki uboczne po solu medrolu masz... ale dobrze że te aktywne zmiany nie dały żadnych objawów. I masz diagnozę wiec wiesz z czym walczyć. A co z programem lekowym?
Odpowiedz
#66
Czy Was też tak głowa bolała po solu? Spać też jakoś mi ciężko...w ogole lekarka powiedziała ze środki przeciwbólowe moge brać a farmaceutka przy wykupowaniu sterydów stanowczo zabroniła...zgłupieć można a je nie daje rady przez ten ból. Nasila sie jeszcze jak stoje albo siedze, ciagle ćmi...
Co do programu lekowego kazała się wstrzymać dwa tygodnie do momentu kiedy odbierzemy wyniki prążków. Wtedy ma dać skierowanie do poradni neurologicznej...
Odpowiedz
#67
(26-09-2017, 18:30)Serenity1987 napisał(a): Czy Was też tak głowa bolała po solu? Spać też jakoś mi ciężko...w ogole lekarka powiedziała ze środki przeciwbólowe moge brać a farmaceutka przy wykupowaniu sterydów stanowczo zabroniła...zgłupieć można a je nie daje rady przez ten ból. Nasila sie jeszcze jak stoje albo siedze, ciagle ćmi...
Co do programu lekowego kazała się wstrzymać dwa tygodnie do momentu kiedy odbierzemy wyniki prążków. Wtedy ma dać skierowanie do poradni neurologicznej...

Cześć.Ja tak miałam  i nawet gorzej.miałam zespół popunkcyjny.
Odpowiedz
#68
Może faktycznie to zespół popunkcyjny, mi w szpitalu dawali na to cudo ketonal, rownolegle z solu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#69
(26-09-2017, 18:40)hela napisał(a): Może faktycznie to zespół popunkcyjny, mi w szpitalu dawali na to cudo ketonal, rownolegle z solu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

mi też Uśmiech
Odpowiedz
#70
Ech tylko punkcja już była w zeszły poniedziałek...to po takim czasie by się tak nasiliło?...
Czyli normalnie braliście te przeciwbólowe...też się będę ratować żeby jakoś funkcjonować...
dzisiaj ewidentnie mam spadek formy, dodatkowo psychicznie...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości