Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Czytam... i widze ze u was tez pozytywnie, ciesze sie! Jakby tylko u mnie w pracy polaczki byli w porzadku to by bylo git full opcja...
Odpowiedz
Dzięki kochani Oczko


Niestety dziś był u nas smutny wieczór. Bo mamy te nasze chomiki i one przez weekend zostają w mieszkaniu i przy wymianie trocin odkryłam, że nasza Ruda jest sztywna ;( mężowi to strasznie było przykro Smutny
Odpowiedz
Kup nowegoUśmiech
Odpowiedz
Hela mamy jeszcze 4-ry Oczko w tym młody od Rudej. Chciałam jeszcze jednego oddać ale teraz już chyba nie.
Jesteśmy na oddziale chociaż i tu papuerologia dobija. Lekarz nic nie powiedział o skierowaniu, więc musiałam się wpychać między ludzi, źeby je wystawił bo akurat w przychodni był. W rejestracji szpitalnej na oddział okazało się, że to co wypisał to nie wiadomo co jest ale skierowaniem nie jest Smutny na szczęście oddziałowa się zlitowała i sama do niego ppszla po odpowiednie skierowanie. Na szczęście pielęgniarki są ok bo trochę mnie kojarzą , że tu często bywam i nie będą marudzić, że zostanę na noc.
Odpowiedz
To chociaż tyle, ta biurokracja wszędzie przeraża. Mnie dla odmiany oczy się od dwóch godzin same zamykają, niby się wyspałam a tu taka masakra


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Siedzę sobie na korytarzu na starym fotelu - bo w pokoju wiecznie studenci i też bym se nawet z miejsca zasnęła ale trochę wstyd tak na korytarzu spać Smutny
Odpowiedz
Pobieraj opłatę od studentówOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
A ja byłam dzisiaj u nowej neurolog. Jest super. Po pierwszej wizycie jestem zadowolona. Jest miła, konkretna i powiedziała, że mnie leczyć nie będzie, bo na SM nie ma lekarstwa. Oczywiście w zartach. Ja się zaczęłam śmiać i powiedziałam, że doskonale rozumiem, że brakuje jej narzędzi.
Odpowiedz
Hela mąż właśnie ten typ, że jak lekarka przyszła się zapytać o studentów to.on , że chętnie ale za stówę od głowy bo na lek zbiera Oczko
Odpowiedz
Nie wiedzą że wiedza kosztujeUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości