Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
Dużo latam i jedno wiem na pewno - nigdy w życiu nie włożyłabym leków do bagażu rejestrowanego. NIGDY. Może ja mam takiego wyjątkowego pecha, ale zgubienie bagażu nie jest wcale taką rzadką sytuacją i sama tego doświadczyłam. Leki zawsze zabieram do bagażu podręcznego i nigdy nie miałam z tym problemu, a jeśli ma się wątpliwości lub leci się w jakieś dziwniejsze miejsce to wystarczy poprosić lekarza o paszport lekowy.
Odpowiedz
Ja z tec już latałam właśnie z paszportem, ale też uprzedzono mnie że mam ją mieć w bagażu podręcznym, w tym roku niby nie muszę ale paszport zabiorę, w rejestrowanym też bym się bała wozić leki.
Odpowiedz
Potwierdzam, nie było żadnych problemów z Tec w bagażu podręcznym :-)
Odpowiedz
No dzis jade po leki. Na czas udalo mi sie przebrnac przez cały watek o tecfiderze.Cenne wskazowki sa tam zawarte.Jednak chcialabym z Wasza pomoca stworzyc"pakiecik"dla świeżaka.
1 ochrona żoładka poł godz.przed tabl. Czy to moze byc jogurt + siemie lniane czy koniecznie dobre probiotyki+ coś tłustego zjesc, a moze wystarczy tran lub olej lniany ze zwykłym sniadaniem ?
Czy coś jeszcze ważnego?może dużo wody pic?
2 przeziebienie bez antybiotyku-mozna brac tec.? Czy lepiej sie podkurowac i wtedy zaczac brac tec.
3. Praca zawodowa-czy lepiej zostac w domu czy isc normalnie do pr.czytalam ze na pełnej dawce skutki uboczne moga byc silniejsze a ja sie juz boje reakcji organizmu i nie wiem moze zostac w domu na pocz.leczenia a moze gdy bede na pełnej dawce?wtedy wziac tydz.zwolnienia?
Co jeszcze jest ważne na poczatku? Czesty odpoczynek moze?
Odpowiedz
Ja pracowałam cały czas jak zaczęłam brać tec, nic się nie stało.
Odpowiedz
Nie ma reguły, nie ma co brać zwolnienia na zapas. Ja się czułam świetnie przez pierwsze dwa tygodnie (tydzień na mniejszej dawce i tydzień na normalnej) a w trzecim tygodniu zaczęły się takie dramaty ze strony brzucha i przewodu pokarmowego że od kilku dni jestem na zwolnieniuSmutny
Odpowiedz
Ja mam czasm flashe a mimo chorych jelit ani razu nic nie bolalo zero biegunek itp. Mi neuro mowil zeby nie brac z nabialm np jogurt Tec. Ja nie odczuwam ze sie lecze czasem jak mnie tylko flash dorwie ale to raz na jakis czas i szybko mija
Odpowiedz
No juz odebralam leki jestem przeziebiona to wezme od niedzieli Oby tylko tec.sie ze mna zaprzyjaźniła.Ciekawa jestem jak bedzie w moim przypadku
Odpowiedz
Będzie dobrze a jak ma być Uśmiech Ja "od pierwszej tabletki" cały czas pracuję. Jestem nas Tec od grudnia. Od czasu do czasu flasch ale do tego się przyzwyczaiłam.
Odpowiedz
(29-06-2018, 13:23)Blanka napisał(a): No juz odebralam leki jestem przeziebiona to wezme od niedzieli Oby tylko tec.sie ze mna zaprzyjaźniła.Ciekawa jestem jak bedzie w moim przypadku

Pytam bo nie wiem i dzis czytam posty ale duzo na glowie i noglam cos ominac. Jak jest sie przeziebionych trzeba zrobic przerwe od Tec?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości