Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
Moze to ze względu na pogodę, jak brałeś tec krócej niż cztery miesiące to nie zaczęła nawet w pełni działać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Hela ma rację.

A które parametry krwi masz złe?
Odpowiedz
Brałem o lipca. Boje się ze będę miał rzut a w nast tygodniu lecę na wakacje i nie wiem czy dostanę spowrotem Tec, czy jak polecę na wakacje nie złapie mnie rzut i odejmie mi no nogi Smutny(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Leukocyty 2,87 zakres min od 4.0


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Nie martw się na zapas, mnie też teraz co chwilę coś mrowi, zwalam na pogodę i zmęczenie. Możesz brać wit b, mi neuro na pogorszenia zapisała Neurovit, a jak czekałeś na tec kilka miesięcy to parę tygodni nic tu nie zmieni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Albo Thionerv 600 - jest super. Wszelkie mrowienia mi przeszły.
Odpowiedz
U mnie trochę nowości. Leżę od wczoraj w szpitalu na solu-medrolu, mam drugi rzut na Tecfiderze. Poprzednio były PZNW i zamglone widzenie, tym razem podwójne widzenie i osłabienie jednej strony ciała. Będę miał też zrobiony rezonans, bo za miesiąc mijają 2 lata w programie więc już będę miał roczną kontrolę z głowy. Poprzedni rzut 9 miesięcy temu.
Odpowiedz
(05-09-2019, 11:39)kamil napisał(a): U mnie trochę nowości. Leżę od wczoraj w szpitalu na solu-medrolu, mam drugi rzut na Tecfiderze. Poprzednio były PZNW i zamglone widzenie, tym razem podwójne widzenie i osłabienie jednej strony ciała. Będę miał też zrobiony rezonans, bo za miesiąc mijają 2 lata w programie więc już będę miał roczną kontrolę z głowy. Poprzedni rzut 9 miesięcy temu.

Ciekawe czy zmienią Ci lek. Przykro mi, że masz rzuty. Smutny

ps. czy ktoś z Was wie co z refundacją Ocrevusa?
Odpowiedz
Przykro, że tak się dzieje, moim zdaniem pogoda też nie pomaga nam w uniknięciu rzutów
Odpowiedz
(05-09-2019, 11:41)speculum napisał(a): Ciekawe czy zmienią Ci lek. Przykro mi, że masz rzuty. Smutny

Na razie nie wspominali o tym ani słowem. Tylko że mojej lekarz nie ma bo akurat jest na urlopie i przyjął mnie inny.
Odpowiedz
Wiecie co po ostatnim badaniu limfocyty 1,26 i każdy się zastanawia skąd taka zmiana
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości