Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skąd i gdzie
#41
(02-01-2020, 21:21)asia_mys napisał(a): Witam. Woj. podkarpackie, leczę się w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Uśmiech

Powiedz mi jak tam się dodzwonić na rejestrację.  Próbuję od 3dni i nikt nie podnosi słuchawki.
Odpowiedz
#42
(07-01-2023, 11:43)Edi244 napisał(a):
(02-01-2020, 21:21)asia_mys napisał(a): Witam. Woj. podkarpackie, leczę się w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Uśmiech

Powiedz mi jak tam się dodzwonić na rejestrację.  Próbuję od 3dni i nikt nie podnosi słuchawki.

Najlepiej osobiście podjechać i zarejestrować się.
Odpowiedz
#43
Inowrocław, leczę sie w szpitalu  Akademickim im Antoniego Jurasza Bydgoszcz
Odpowiedz
#44
Oczko 
Ooo, sąsiad  Duży uśmiech ja jestem z Janikowa, tyle, że mieszkam i leczę się 1000 km dalej, DE
Odpowiedz
#45
(03-02-2023, 08:15)Joanna82 napisał(a): Ooo, sąsiad  Duży uśmiech ja jestem z Janikowa, tyle, że mieszkam i leczę się 1000 km dalej, DE

No ja też pochodzę z Janikowa i dalej tam pracuję tyle że mieszkam już na swoim Duży uśmiech
Odpowiedz
#46
(08-03-2020, 23:02)sloneczko25 napisał(a): Kartuzy - Pomorskie
Łączę się w Gdańsku

Gdzie w Gdańsku , w UCK ?

Mieszkam w Wejherowie, leczę się w Copernicusie
Odpowiedz
#47
(26-01-2023, 14:21)asia_mys napisał(a):
(07-01-2023, 11:43)Edi244 napisał(a):
(02-01-2020, 21:21)asia_mys napisał(a): Witam. Woj. podkarpackie, leczę się w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Uśmiech

Powiedz mi jak tam się dodzwonić na rejestrację.  Próbuję od 3dni i nikt nie podnosi słuchawki.

Najlepiej osobiście podjechać i zarejestrować się.

Nie możesz się dodzwonić bo zmienili numer . Też nie mogłam się dodzwonić na początku roku  [Obrazek: angry.gif] . Aktualny to +48 459 595 985    [Obrazek: smile.gif]
Odpowiedz
#48
(02-01-2020, 19:41)baryla1969 napisał(a): A może jak już powstał temat taki to jakoś podtematy o województwach można by zrobić? Tak żeby może każdy kto zechce przyznał się gdzie mieszka i gdzie się leczy. Wiadomo każdy gdzieś  te informacje podawał, ale raczej nie do znalezienia w róznych wątkach. A czasem sie może przydać.

Witam wszystkich, kiedyś po diagnozie się tu zalogowałam, ale niestety praca i wieczne badania plus zwyczajne życie..... zabrakło mi czasu?teraz jestem w domu z moją 16 miesięczną córcią i chętnie do was dołączę, żeby chociaż móc porozmawiać z ludźmi, którzy rozumieją.... odnośnie skąd.... pochodzę z nad morza z Pomorza, a dokładniej z Gdyni. Bywam czasami w Trójmieście, ale na stałe mieszkam w Bayern,a dokładniej w rejonie Karlstadt. Może znacie kogoś tutaj, albo mieszka niedaleko ktoś z kim można nawiązać kontakt i chociaż razem pójść na jogę albo na kawę.

Bywam też w  Jeleniej Górze.

(03-02-2023, 08:15)Joanna82 napisał(a): Ooo, sąsiad  Duży uśmiech ja jestem z Janikowa, tyle, że mieszkam i leczę się 1000 km dalej, DE

Gdzie jesteś w tym DE, może i moją "sąsiadką" jesteś ?

Witam wszystkich, kiedyś po diagnozie się tu zalogowałam, ale niestety praca i wieczne badania plus zwyczajne życie..... zabrakło mi czasu?teraz jestem w domu z moją 16 miesięczną córcią i chętnie do was dołączę, żeby chociaż móc porozmawiać z ludźmi, którzy rozumieją.... odnośnie skąd.... pochodzę z nad morza z Pomorza, a dokładniej z Gdyni. Bywam czasami w Trójmieście, ale na stałe mieszkam w Bayern,a dokładniej w rejonie Karlstadt. Może znacie kogoś tutaj, albo mieszka niedaleko ktoś z kim można nawiązać kontakt i chociaż razem pójść na jogę albo na kawę.


Bywam też w  Jeleniej Górze.
Odpowiedz
#49
(02-02-2023, 23:07)Mati_SM napisał(a): Inowrocław, leczę sie w szpitalu  Akademickim im Antoniego Jurasza Bydgoszcz

Ja też z Inowrocławia, a leczę się w szpitalu Wojskowym w Bydgoszczy.
Odpowiedz
#50
Katowice Uśmiech Szpital Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości