Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moderator
#11
(15-05-2023, 10:05)Monika napisał(a): Przepraszam za zamieszanie. Już usunęłam spam, który się w ostatnich godzinach pojawił. Do końca miesiąca uporządkujemy wcześniejsze treści, które nie zostały zmoderowane. Wrócimy też do kwestii dodatkowych moderatorów, żeby sytuacja nie powtarzała się w przyszłości. Jeszcze raz przepraszam!

A jest możliwość zmian na forum typu że użytkownik sam zmienia swoją nazwę profilu czy usuwa konto?
Odpowiedz
#12
Dziś to już przesada z tym spamem. Czemu to forum tak chętnie odwiedzają jacyś spamerzy i tak namolnie wrzucają jakieś podejrzane treści.
Odpowiedz
#13
Tak, powiem wam, że ja też jestem niezadowolona. Chińskie znaki i szukanie przez kilka stron, czy może ktoś czegoś nie napisał ważnego to jakaś tragedia. Kto wybiera te osoby? Nie ma na to jakiegoś wpływu? Przecież każdy może nie mieć czasu ale wtedy nie powinien tego robić.
Odpowiedz
#14
(22-05-2023, 04:40)Benita napisał(a): Tak, powiem wam, że ja też jestem niezadowolona. Chińskie znaki i szukanie przez kilka stron, czy może ktoś czegoś nie napisał ważnego to jakaś tragedia. Kto wybiera te osoby? Nie ma na to jakiegoś wpływu? Przecież każdy może nie mieć czasu ale wtedy nie powinien tego robić.

Rozumiem Twoje rozżalenie, obecnie mamy dużo pracy i robimy co możemy żeby ogarnąć wszystko. Działamy charytatywnie, mamy swoje prace i obowiązki i do tego działamy w Fundacji  i tez chorujemy, więc prosimy, naprawde o wyrozumiałość.
Gdy skończą Nam się przygotowania do Konferencji, zrobimy porządek na forum.
Odpowiedz
#15
Wszystko jasne ale może warto rozważyć zmianę moderatora skoro obecny nie ma czasu. Dzisiaj znów trzeba się przedzierać przez kilka stron. Nikt nie ma pretensji ale w normalnym świecie nie dasz rady to przekaż komuś.
Odpowiedz
#16
(23-05-2023, 17:54)Benita napisał(a): Wszystko jasne ale może warto rozważyć zmianę moderatora skoro obecny nie ma czasu. Dzisiaj znów trzeba się przedzierać przez kilka stron. Nikt nie ma pretensji ale w normalnym świecie nie dasz rady to przekaż komuś.

Benita, łatwo powiedzieć a w praktyce to nie jest takie proste..... Nie możemy  moderowania forum powierzyć byle komu. Odpowiadamy za to. My robimy to za darmo, pozatym musi to być zaufana osoba. Na razie w miarę możliwości działamy tyle ile możemy, jak skoncza się "prace" w Fundacji, zajmiemy się porządkami na  forum.
Odpowiedz
#17
Sorry ale dla mnie w tej chwili wygląda to "byle jak"
Odpowiedz
#18
(24-05-2023, 20:16)Benita napisał(a): Sorry ale dla mnie w tej chwili wygląda to "byle jak"
.
Nie zmuszamy nikogo do bycia na forum, na razie  robimy tylko to, co damy radę. Więcej nie jesteśmy w stanie na obecna chwile.  A forum jest stworzone po to aby powymieniać się swoimi doświadczeniami i wspierać się wzajemnie, resztę uporządkujemy pozniej. Tyle w temacie.
Odpowiedz
#19
Joasiu, dziewczyny mają rację. Wiem, że moderowanie to charytatywna praca, ale wymaga poświęcenia. Na to zawsze trzeba mieć czas... Są takie sytuacje, że trzeba reagować od razu. Wszystkim nam zależy na tym miejscu, ale uwierz...widziałam już wiele forum, które umierały, bo nikt ich nie pilnował i ludzie zniesmaczeni taką sytuacją po prostu odchodzili. Nie chcemy tego, dobrze nam tutaj/mam nadzieję, że wszystkim/.
To forum jest spokojne, ale przeżyłam w swojej moderatorskiej karierze różne przykre sytuacje. Miałyśmy dyżury, nawet, jak wyjeżdżałam na wakacje zgłaszałam, że jestem, jak widziałam, że jest taka potrzeba. Tak to działa. Moderator jest dla piszących...nie odwrotnie.
Odpowiedz
#20
Zdajemy sobie sprawę, że kwestia moderacji nie może wyglądać tak, jak w ostatnim czasie. Niedługo będzie tu znacznie lepiej. Dajcie nam jeszcze kilka chwil, proszę. Uśmiech Mamy nadzieję, że grono moderatorów już w czerwcu się poszerzy.

Cieszę się, że dla Was też to miejsce jest takie ważne. Dla nas bardzo — to tu dużo się zaczęło... I m.in. dzięki temu miejscu w sobotę ponad 200 osób spotka się podczas konferencji w Gdańsku (jeśli ktoś z Was się wybiera, dajcie proszę znać — może będzie okazja na dłuższą rozmowę). Nie zawsze jednak starcza nam czasu, żeby odpowiednio dopilnować forum.

@yasmina - tak jak pisałam w wiadomości prywatnej, bardzo chętnie skorzystamy z Twojej propozycji wsparcia w moderacji. Zadzwonię w przyszłym tygodniu w tej sprawie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości