Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
(20-06-2017, 10:05)Anna Zet napisał(a): Anna 888 ja też nerwicowa...i dlatego już sama nie wiem co od nerwicy a co od sm?
Słabo mi sie rzeczywiście zrobiło na słońcu. Po ostrym podejściu pod górkę. Po dwóch piwkach i na lekkim kacu.
A wczoraj za to bolał mnie żołądek. Takie skurcze. W nocy też...

Więc tak naprawdę to wszystko mogło mieć wpływ , z braniem leku bym tego raczej nie wiązała . Ból żołądka jak najbardziej mozna brac nospe .




Witam , miałam pare dni spokoju za to w nocy działo mi się wszystko co mozliwe po tym leku :/ Nie wiem co mogło się przyczynic do tego ... Dalej biorę nospe i rano pantoprazol 20 mg myslałam że mam to już za sobą ...
Odpowiedz
Może to jednak od sm?
Co takiego miałaś w nocy?
Odpowiedz
(20-06-2017, 10:42)Anna Zet napisał(a): Może to jednak od sm?
Co takiego miałaś w nocy?

Rewolucje przewodu pokarmowego ....
Odpowiedz
(20-06-2017, 05:17)mufa napisał(a): Ja myślę że to od pogody

Też tak myślę. Wczoraj i dzisiaj upał a ja jakaś taka słabsza jestem. Dlatego nie wychodzę nawet z domu, dopiero wieczorem jak jest chłodniej Uśmiech
Odpowiedz
Leki zobojetniające kwas żołądkowy bierzecie tylko rano , czy rano i wieczorem przed kazda tabletka ??
Odpowiedz
Przed każdą tabletka. Ok. 30 minut przed.
Ja dziś zaliczyłam wymioty, biegunkę i bóle brzucha.
Zwalam to na okres. Mam nadzieję...
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedź myślałam że już nikt mi nie odpowie Uśmiech Ja narazie biorę rano ale po dzisiejszej nocy zastanawiam się czy nie brać rano i wieczorem właśnie . Anna Zet my kobiety mamy przerąbane ja podczas okresu też się źle czuje przeważnie . Oby te objawy szybko ustąpiły ...
Odpowiedz
(20-06-2017, 11:28)Anna 888 napisał(a):
(20-06-2017, 10:42)Anna Zet napisał(a): Może to jednak od sm?
Co takiego miałaś w nocy?

Rewolucje przewodu pokarmowego ....

Może za długa przerwa miedzy posilkami? Jak ja mam dłużą przerwe to tez mam rewolucje i zdycham przez 0,5-1h...

Cytat:Anna Zet

Słabo mi sie rzeczywiście zrobiło na słońcu. Po ostrym podejściu pod górkę. Po dwóch piwkach i na lekkim kacu.

Na słońcu, przy wysiłku fizycznym i po piwach to każdemu moglo byc słabo, szczegolnie z odslonieta glowa  Wywracanie oczami

A co do nerwicy to polecam zapalic ziołka uspokajajace, raz na jakis czas na dobry sen xd
Odpowiedz
Popieram, sama nie mialam rewolucji zoladkowych, ale czytalam, ze jak sie dba, by zoladek/jelita nigdy bie zostawaly puste, a wiec je sie regularnie, to sensacje sa duzo mniejsze lub ich brak Uśmiech
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz
Dzis w nocy nie mialam epizodu zołądkowego za to od rana biegunka .... Oszalec mozna ale trzeba to przetrwac .... Tylko ciekawe ile czasu ...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości