Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
Mnie to nie przeszkadza, bardziej chce mi sie smiac, ze wykrakalam. Uśmiech
Odpowiedz
Myślę, że lepszy flash niż problemy żołądkowe. Mi po pierwszej mniejszej tanletce pojawił się po 6 h. Moim zdaniem to jak totolotek - chybił trafił Oczko
Odpowiedz
(16-05-2019, 13:56)sloneczko25 napisał(a): Myślę, że lepszy flash niż problemy żołądkowe. Mi po pierwszej mniejszej tanletce pojawił się po 6 h. Moim zdaniem to jak totolotek - chybił trafił Oczko
A to to na pewno  Duży uśmiech 
20 min i po flushu. ?
Odpowiedz
Flashu, od słowa flashing
Odpowiedz
(16-05-2019, 14:23)hela napisał(a): Flashu, od słowa flashing

Dzieki! Juz zapamietam. Pomieszalam ze splukiwaniem  Duży uśmiech
Odpowiedz
A u nas okej. Jak mowilam, raz moj chlopak mial flasha na trzeci dzien 120 mg. Potrwalo z 30 min i przeszlo. Od poniedzialku wieczorem przyjmuje 240 mg i zadnych efektow ubocznych Uśmiech Co prawda je wieksze posilki, ale do tego cwiczy, zeby nie bylo Uśmiech
Odpowiedz
(16-05-2019, 14:57)fratalia napisał(a): A u nas okej. Jak mowilam, raz moj chlopak mial flasha na trzeci dzien 120 mg. Potrwalo z 30 min i przeszlo. Od poniedzialku wieczorem przyjmuje 240 mg i zadnych efektow ubocznych Uśmiech Co prawda je wieksze posilki, ale do tego cwiczy, zeby nie bylo Uśmiech

Tec zwiększa apetyt? oł noł  Duży uśmiech
Odpowiedz
(16-05-2019, 16:51)speculum napisał(a):
(16-05-2019, 14:57)fratalia napisał(a): A u nas okej. Jak mowilam, raz moj chlopak mial flasha na trzeci dzien 120 mg. Potrwalo z 30 min i przeszlo. Od poniedzialku wieczorem przyjmuje 240 mg i zadnych efektow ubocznych Uśmiech Co prawda je wieksze posilki, ale do tego cwiczy, zeby nie bylo Uśmiech

Tec zwiększa apetyt? oł noł  Duży uśmiech

Nie nie Oczko   Lekarz mu doradzil jesc porzadne posilki, zeby zminimalizowac flasha i bole brzucha. Na ten moment sie sprawdza. Na lunch jakis makaron, na kolacje sushi czy ryz itd. We Francji bazuja na dwoch duzych posilkach w ciagu dnia, wiec jemu to odpowiada.
Odpowiedz
Grunt żeby jeść regularnie, posiłki mogą być małe ale częściej, to nie jest tak że tec zwiększa apetyt, ja jakbym miała pusto w żołądku to od razu jest jakiś dyskomfort, też od dnia zależy ale lepiej się czuję kiedy jem regularnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
To racja. Jak żołądek pusty to ból jest potworny. Muszę przekąsić cokolwiek i ból po jakimś czasie puszcza. Jedzenie regularnie, 5 razy dziennie u mnie nie zawsze się sprawdza, niestety :-(
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości