Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
No i właśnie to zauważyłam ze nie mogę mieć pustego żołądka bo wtedy jest dużo dużo gorzej ale dzisiaj tylko zaczerwienienie mega i swędząca skóra. A tak z innej beczki czy brał ktoś hydroxyzyne z tec bo nie wiem jakie leki można a jakie nie już sama się gubię ?
Odpowiedz
(13-06-2019, 20:46)magdasch napisał(a): No i właśnie to zauważyłam ze nie mogę mieć pustego żołądka bo wtedy jest dużo dużo gorzej ale dzisiaj tylko zaczerwienienie mega i swędząca skóra. A tak z innej beczki czy brał ktoś hydroxyzyne z tec bo nie wiem jakie leki można a jakie nie już sama się gubię ?


Ja brałam na sen, jest ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(13-06-2019, 21:21)hela napisał(a):
(13-06-2019, 20:46)magdasch napisał(a): No i właśnie to zauważyłam ze nie mogę mieć pustego żołądka bo wtedy jest dużo dużo gorzej ale dzisiaj tylko zaczerwienienie mega i swędząca skóra. A tak z innej beczki czy brał ktoś hydroxyzyne z tec bo nie wiem jakie leki można a jakie nie już sama się gubię ?


Ja brałam na sen, jest ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale leki na sen czy hydroxyzyne ?
Odpowiedz
Hydroksyzyne na sen, mnie usypia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(13-06-2019, 21:46)hela napisał(a): Hydroksyzyne na sen, mnie usypia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A w jakiej dawcę bierzesz bo mam 10 i 25 i nie wiem czy to można łączyć z tec ale skoro Ty bierzesz to widocznie można  Uśmiech
Odpowiedz
Można neuro z programu mi przepisywała, 10 mg brałam dla mnie wystarczy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Czy po braniu Tecfidery jest uczucie suchości skóry,drapaniu się w głowę???Pozdrawiam
Odpowiedz
(14-06-2019, 15:48)19siwy85 napisał(a): Czy po braniu Tecfidery jest uczucie suchości skóry,drapaniu się w głowę???Pozdrawiam

Ja sie drapie bo mnie piecze i swedzi ogolnie skora, glowy tez ale nie zawsze i przy flashu tylko
Odpowiedz
To ja mam podobnie po tym leku widocznie tak ma być.
Odpowiedz
Zmienię temat, wybaczcie (magdasch, nigdy nie miałam zawrotów głowy, nie pomogę). Byłam dziś na wizycie po rocznej kuracji Tecfiderą. Zero nowych zmian, Zero aktywnych zmian, badanie neurologiczne w normie. Jezu, chyba nigdy mi tak nie ulżyło... A mówią, żeby się nie stresowaćOczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości