Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
Łał, ale super, ja jadę w poniedziałek, ciekawe co powiedzą
Odpowiedz
Ja też jadę w poniedziałek, ale znając życie dostanę na miesiąc. Ten projekt nowego finansowania programów lekowych jeszcze nie jest klepnięty.
Odpowiedz
(31-08-2019, 07:38)Miriam napisał(a): Ja też jadę w poniedziałek, ale znając życie dostanę na miesiąc. Ten projekt nowego finansowania programów lekowych jeszcze nie jest klepnięty.

Ja sie dowiedzialam od swojego neuro ze w moim szpitalu daja na 3 mce ale ja mam ciagle niskie plytki teraz jeszcze nizsze i nie dostane na 3 mce
No i moj szpital ma kryterium ze po roku leczenia daja na 3 mce - spełniam to kryterium
Odpowiedz
U mnie też leki beda wydawane na 3 miesiące osobom, ktyrzy sa stabilni i sa w programie powyzej roku. Dobra wiadomosc Uśmiech choc ja bede musiala jeszcze pol roku poczekac.
Odpowiedz
(31-08-2019, 09:55)Kaczucha napisał(a): U mnie też leki beda wydawane na 3 miesiące osobom, ktyrzy sa stabilni i sa w programie powyzej roku. Dobra wiadomosc Uśmiech choc ja bede musiala jeszcze pol roku poczekac.

Ja w programie od wrzesnia 2017. Od czerwca 2018 na Tec i jakos wiecznie ze mna cos nie tak skoro mam na mc leki. No coz. Ale fajnie ze wy macie co 3 mce.
Odpowiedz
A ja mam pytanie, bo zbliżają mi się nieubłaganie "te dni", zazwyczaj byłam ibum forte plus nospa... niestety będąc u lekarza oczywiście takie pytanie nie przyszło mi do głowy ?‍♀️
Odpowiedz
(01-09-2019, 19:12)nadziejka napisał(a): A ja mam pytanie, bo zbliżają mi się nieubłaganie "te dni", zazwyczaj byłam ibum forte plus nospa... niestety będąc u lekarza oczywiście takie pytanie nie przyszło mi do głowy ?‍♀️

Bierz smialo, ja biore apap i nospe
Ps. Witaj w klubie Uśmiech
Odpowiedz
(01-09-2019, 19:12)nadziejka napisał(a): A ja mam pytanie, bo zbliżają mi się nieubłaganie "te dni", zazwyczaj byłam ibum forte plus nospa... niestety będąc u lekarza oczywiście takie pytanie nie przyszło mi do głowy ?‍[emoji3601]


W ulotce tec pisze żeby nie brać leków na Ibuprofenie, ja biorę ketonal po prostu, paracetamole i apapy na mnie nie działają w ogóle.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Skomplikowania zaczyna byćOczko

A co bierzecie/ dostajecie kiedy dopadnie Was zapalenie zatok/ ostre zapalenie gardła?
Odpowiedz
(01-09-2019, 21:13)nadziejka napisał(a): Skomplikowania zaczyna byćOczko

A co bierzecie/ dostajecie kiedy dopadnie Was zapalenie zatok/ ostre zapalenie gardła?

Ide do lekarza , on wie ze mam sm i dobiera leki. 
Nie biore nic oprocz apap czy ketonal czy d3 bez konsultacji z lekarzem 1 kontaktu
Mnie jak juz zlapie przeziebienie to nie lecze sie fervex itp bo mi zoladek szaleje a poza tym to nie pomagało mi nigdy na przeziebienie. 
Rzadko choruje a jak juz to ide do lekarza
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości